Úvod Czech Open: boleslavský obrat a nakonec remíza

10. srpna, Redakce

Drtivá územní a střelecká převaha ve druhém poločase vynesla Technology Florbal Mladá Boleslav ze zahajovacího utkání Czech Open 2017 nakonec jen bod. Boleslavský tým otočil proti itelligence Bulldogs Brno za necelé dvě minuty z 0:2 na 3:2, ale soupeř vyrovnal v závěru na konečných 3:3 při hře v šesti bez brankáře.

čtvrtek 10. srpna
3:3
(0:2)

Rytych - Řehoř, Krzyžanek, Kološ, Zakonov, Křenek, Novák - Curney, Pluhař, Natov - Krajcigr, Tomašík, Gruber - J. Bouška, Bína, Rožnovják.

itelligence Bulldogs Brno

Kuhn - J. Bauer, Galuszka, Michálek, Nonn, Pešák, Žižka, Coufal, Černoch, Grlický, Hrubý, Juhaňák, Jurševskis, Kadavý, Kadlec, Koláčný, Konečný, Mráz, Sládeček.

Branky: 28. Krajcigr, 29. Bína, 30. Gruber - 10. Žižka, 16. Jurševskis, 39. Juhaňák. Rozhodčí: Kačer, Vašíček. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 150.

V souběžné hraném utkání elitní skupiny C na Podvinném mlýně EräViikingit deklasoval Spartu.

A právě proti finským vicemistrům nastoupí Mladá Boleslav v 18 hodin na Podvinném mlýně.