Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
ledenúnorbřezendubenkvětenčerven
posledních 30
vzestupněsestupně
bez anotacívčetně anotací
  

Vypisuji posledních 30 článků.

24.6.Zakončení školního roku s Technology Florbal Mladá BoleslavRedakceŠkolní rok 2018/2019 se blíží ke konci, známky jsou uzavřené, zbývá rozdat vysvědčení a hurá na prázdniny! Konec školních povinností oslaví žáci i s Technology Florbal Mladá Boleslav. Boleslavský klub připravuje pro hráče od přípravky po starší žáky sportovní program na páteční odpoledne 28. června.
24.6.Hummel Open Game Brno: hodnocení trenérůRedakceMládežnická výprava Technology Florbal Mladá Boleslav má za sebou turnaj Hummel Open Game Brno. Tady je hodnocení trenérů všech týmů.
24.6.Jan Řehoř míří do Thunu: Jsem rád, že mi Boleslav vyšla vstřícRedakcePůsobištěm Jana Řehoře v sezoně 2019/2020 bude UHC Thun ze švýcarské nejvyšší soutěže. “Vždycky jsem si chtěl vyzkoušet strávit nějaké trochu delší období v zahraničí a Švýcarsko je pro mě přirozenou volbou,” říká v rozhovoru pětdvacetiletý florbalový univerzál.
23.6.Olympiáda dětí a mládeže začíná: nastoupí pět hráčů BoleslaviRedakceOd neděle 23. června do pátku 28. června hostí Liberecký kraj Olympiádu dětí a mládeže 2019. V florbalovém výběru Středočeského kraje nastoupí Tomáš Červinka, Michal Fišera, Aleš Kopal, Ondřej Pužman a Matěj Zajíček z Technology Florbal Mladá Boleslav.
21.6.Curney je Nejužitečnějším hráčem Tipsport SuperligyRedakceNa slavnostním vyhlášení florbalových anket za sezonu 2018/2019 byli vidět hráči Technology Florbal Mladá Boleslav. Nejvíc zazářil útočník Jiří Curney, který se stal Nejužitečnějším hráčem Tipsport Superligy a současně se umístil na třetím místě v anketě Florbalista sezony.
21.6.Celostátní soutěže jsou rozlosoványRedakceTipsport Superliga, KB liga juniorů a 1. dorostenecká liga pro sezonu 2019/2020 jsou rozlosovány.
17.6.V úterý 18. června proběhne Mizuno DayRedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav připravuje akci Mizuno Day. V Nové městské sportovní hale proběhne v úterý 18. června od 15.00 do 18.30 hodin. Program je určený jak členům klubu, tak i sportovní veřejnosti.
17.6.Josef Pluhař odehraje sezonu 2019/2020 ve ŠvýcarskuRedakceV nadcházejícím ročníku 2019/2020 nebude součástí superligového kádru Technology Florbal Mladá Boleslav útočník Josef Pluhař. Míří do švýcarského klubu Unihockey Basel Regio hrajícího druhou nejvyšší soutěž. V květnu 2020 vejde v účinnost nová dvouletá smlouva Pluhaře s mladoboleslavským klubem.
14.6.Brno Hummel Open Game: boleslavské týmy vyřazenyRedakceDorostenci, starší žáci, mladší žáci a elévové Technology Florbal Mladá Boleslav stejně jako před rokem nastoupili na mezinárodním turnaji Brno Hummel Open Game. Hrálo se od čtrvrka 20. června do neděle 23. června, turnajová cesta nejpozději skončila pro mladší a starší žáky, kteří shodně vypadli v nedělním dopoledním čtvrtfinále.
13.6.Boleslav zapojuje talentovanou mládež do superligového týmu RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav představuje projekt postupného zapojení svých talentovaných mládežnických hráčů do elitního superligového týmu. Tréninkový program čtrnácti hráčů ročníků 2001 - 2004 je v současnosti výrazně propojen s plánem přípravy superligového mužstva. Řada talentů může zasáhnout do Tipsport Superligy v boleslavských barvách už v nadcházející sezoně 2019/2020.
31.5.Dominik Sova je metodikem mládeže RedakceV rámci zkvalitňování práce s mládeží zavádí Technology Florbal Mladá Boleslav pozici metodika. Tím bude od 1. června Dominik Sova, který se dosud v klubu věnoval trénování mladších žáků.
29.5.Červnové florbalové nábory. Buď jedním z nás! RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav přijímá nové hráče ročníku 2007 a mladší. Červnové florbalové nábory mají jednotný termín každé úterý od 16.00 do 17.30 hodin v Nové městské sportovní hale u 5. ZŠ Mladá Boleslav.
21.5.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 18.5.-19.5. Štěpán ŠvejdaO víkendu 18. a 19. května pokračoval Tatran Cup, tentokrát pro starší žáky a dorostenky. Boleslaský tým starších žáků se ho zúčastnil a dotáhl to až na druhé místo, ve finále nestačil na Spartu. Všechny výsledky a komentář trenéra níže v článku.
15.5.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 11.5.-12.5.Štěpán ŠvejdaO víkendu 11.5. – 12.5. se konala první část mládežnického turnaje Tatran Cup, konkrétně pro elévy a mladší žáky, kterého se zúčastnily i týmy Technology Florbal MB. Jak si vedli, naleznete v článku, včetně komentáře trenérů.
14.5.Boleslav se tradičně zapojí do charitativní akce Run and HelpRedakceKlub Technology Florbal Mladá Boleslav se stejně jako v předchozích letech zapojí do charitativního akce Run and Help, který pořádá 5. ZŠ Mladá Boleslav. Letos se bude běhat ve středu 22. května od 14 do 17 hodin ve sportovním areálu u Nové městské sportovní haly.
14.5.Jakub Gruber je novým sportovním manažerem klubu RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav doplňuje svůj management. Jako sportovní manažer nastupuje Jakub Gruber.
13.5.Daniel Šebek je druhou posilou Mladé Boleslavi RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav představuje svou druhou a poslední posilu pro sezonu 2019/2020. Po takřka deseti letech v zahraničí se vrací do Česka reprezentační útočník Daniel Šebek. Do Mladé Boleslavi přichází po skončení smlouvy v FC Helsingborg jako volný hráč bez závazku a bez odstupného. S novým klubem se domluvil na tříleté spolupráci.
12.5.Florbalová osobnost se loučí. Jan Jelínek uzavírá úspěšnou kariéru RedakceMladoboleslavský i celý český florbal se loučí se svou významnou osobností. Úspěšnou kariéru uzavírá Jan Jelínek. Dlouholetý elitní obránce a svého času také kapitán národního týmu od roku 2014 nastupoval za Technology Florbal Mladá Boleslav. Nyní se chystá na další své profesní výzvy v civilním zaměstnání.
12.5.“K Boleslavi mám pouto. Těžko se mi opouští” RedakceStačí položit první otázku a hned poznáte, že mluví člověk s pevnými postoji. Jan Jelínek nelituje svých rozhodnutí ve sportovní kariéře a své cesty, kterou úspěšně kombinoval s profesní dráhou. Neviděl věci jednostranně. Odpovídá uvážlivě, ale rozhodně. Má jasno o svém florbalovém konci i o tom, co bude dál. 
12.5.Superligový tým v neděli zahajuje přípravu na sezonu 2019/2020RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav vstupuje do přípravy na superligovou sezonu 2019/2020. Boleslavský tým se sejde poprvé v neděli 12. května, úvodní meeting a trénink absolvuje od 17.30 hodin v areálu Nové městské sportovní haly.
10.5.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 4.5.-5.5.Štěpán ŠvejdaBěhem prvního květnového víkendu se loučili se sezonou zbyvající mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav, konkrétně mladší žáci a hráči přípravky. Informace o jejich výkonech a výsledcích naleznete níže v článku.
3.5.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 27.4.-28.4.Štěpán ŠvejdaTento víkend ukončovaly další mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav svou sezonu v dlouhodobých košových soutěžích, tentokrát starší žáci a elévové. Také si zahrála přípravka, která se vydala na turnaj do České Lípy. Jak se všem dařilo, najdete v článku včetně komentářů trenérů.
2.5.Novým trenérem se stal Petr NovotnýRedakceSuperligový tým Technology Florbal Mladá Boleslav od sezony 2019/2020 povede Petr Novotný. Legendární postava mladoboleslavského klubu se tak po čerstvém konci hráčské kariéry posouvá do trenérské pozice.
2.5.“Budu takový trenér, jaký jsem člověk. Věřím na férové vztahy”RedakcePetr Novotný a mladoboleslavský florbalový tým? Tohle spojení trvá dál. Dlouholetý kapitán mužstva po konci hráčské kariéry, který oznámil minulý týden, povede superligový tým Technology jako trenér. “Delší dobu jsme věděli, že Honza Pazdera se rozhodl pro změnu. A od té chvíle jsme to řešili,” přiznává Novotný.
26.4.Patrik Suchánek přichází do Technology Florbal Mladá BoleslavRedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav představuje první významnou posilu pro sezonu 2019/2020. Po šestiletém působení ve švédské superlize přichází reprezentační obránce Patrik Suchánek. Se svým novým klubem se domluvil na čtyřleté spolupráci.
26.4."Fanoušci se mají na co těšit. Věřím, že je nezklamu"RedakceV Dalenu makal po boku českých parťáků Milana Tomašíka a Martina Tokoše. V Helsingborgu zase pozoroval, co florbalu dává finská legenda Mika Kohonen. Šest let ve švédské superlize zocelilo Patrika Suchánka. Teď vycítil, že je čas vrátit se do Česka. A vybral si Technology Florbal Mladá Boleslav. “Fanoušci se mají na co těšit. Věřím, že je nezklamu,” říká osmadvacetiletý reprezentant.
25.4.“Kdybych byl zdravý, nekončil bych. Florbal mám stále moc rád”RedakcePoslední sezona ho skoro až mučila. Chtěl na hřiště, jenže moc často nemohl. Kvůli zraněním. Kvůli nemocem. A tak i poslední rozhovor s Petrem Novotným coby hráčem nezačíná těmi nepříjemnějšími pocity. Ale i na ty pěkné dojde - při vzpomínách na začátky či dlouholeté parťáky. “Florbal mi totálně změnil život a jsem rád, že jsem mohl stát na startu něčeho tak výjimečného, čím jistě boleslavský florbal je,” říká Novotný.
25.4.Největší osobnost Boleslavi se loučí. Petr Novotný uzavírá kariéruRedakceLegenda se loučí. Sezonou 2018/2019 završil svou hráčskou kariéru Petr Novotný. Končí jakožto historicky třetí nejproduktivnější hráč české nejvyšší soutěže a její nejlepší nahrávač. Hrál také na dvou světových šampionátech. S boleslavským florbalem byl od jeho dávných začátků a před rokem si splnil mistrovský sen, když nahrál na zlatý gól.
25.4.ZPÁTKY DO MINULOSTI: od první registračky až po titul RedakceZačalo to prvním registračním průkazem. Datum: 15. července 1999. Oddíl: Fbk Mladá Boleslav. Petr Novotný nikdy nehrál za jiný klub. Teď o téměř dvacet let později jeho kariéra končí. Byla bohatá a pestrá. Tady je ohlédnutí.
18.4.Jan Pazdera se loučí s Technology Florbal Mladá BoleslavRedakceTrenér Jan Pazdera se po čtyřletém působení rozhodl opustit Technology Florbal Mladá Boleslav. V posledních dvou sezonách byl zároveň sportovním manažerem. Jeho angažmá v klubu skončí 30. dubna 2019, přičemž během května a června bude ještě částečně předávat svou agendu. Jeho nástupce boleslavský klub intenzivně řeší.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner