Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019
ledenúnorbřezendubenkvěten
posledních 30
vzestupněsestupně
bez anotacívčetně anotací
  

Vypisuji posledních 30 článků.

21.5.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 18.5.-19.5. Štěpán ŠvejdaO víkendu 18. a 19. května pokračoval Tatran Cup, tentokrát pro starší žáky a dorostenky. Boleslaský tým starších žáků se ho zúčastnil a dotáhl to až na druhé místo, ve finále nestačil na Spartu. Všechny výsledky a komentář trenéra níže v článku.
15.5.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 11.5.-12.5.Štěpán ŠvejdaO víkendu 11.5. – 12.5. se konala první část mládežnického turnaje Tatran Cup, konkrétně pro elévy a mladší žáky, kterého se zúčastnily i týmy Technology Florbal MB. Jak si vedli, naleznete v článku, včetně komentáře trenérů.
14.5.Boleslav se tradičně zapojí do charitativní akce Run and HelpRedakceKlub Technology Florbal Mladá Boleslav se stejně jako v předchozích letech zapojí do charitativního akce Run and Help, který pořádá 5. ZŠ Mladá Boleslav. Letos se bude běhat ve středu 22. května od 14 do 17 hodin ve sportovním areálu u Nové městské sportovní haly.
14.5.Jakub Gruber je novým sportovním manažerem klubu RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav doplňuje svůj management. Jako sportovní manažer nastupuje Jakub Gruber.
13.5.Daniel Šebek je druhou posilou Mladé Boleslavi RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav představuje svou druhou a poslední posilu pro sezonu 2019/2020. Po takřka deseti letech v zahraničí se vrací do Česka reprezentační útočník Daniel Šebek. Do Mladé Boleslavi přichází po skončení smlouvy v FC Helsingborg jako volný hráč bez závazku a bez odstupného. S novým klubem se domluvil na tříleté spolupráci.
12.5.Florbalová osobnost se loučí. Jan Jelínek uzavírá úspěšnou kariéru RedakceMladoboleslavský i celý český florbal se loučí se svou významnou osobností. Úspěšnou kariéru uzavírá Jan Jelínek. Dlouholetý elitní obránce a svého času také kapitán národního týmu od roku 2014 nastupoval za Technology Florbal Mladá Boleslav. Nyní se chystá na další své profesní výzvy v civilním zaměstnání.
12.5.“K Boleslavi mám pouto. Těžko se mi opouští” RedakceStačí položit první otázku a hned poznáte, že mluví člověk s pevnými postoji. Jan Jelínek nelituje svých rozhodnutí ve sportovní kariéře a své cesty, kterou úspěšně kombinoval s profesní dráhou. Neviděl věci jednostranně. Odpovídá uvážlivě, ale rozhodně. Má jasno o svém florbalovém konci i o tom, co bude dál. 
12.5.Superligový tým v neděli zahajuje přípravu na sezonu 2019/2020RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav vstupuje do přípravy na superligovou sezonu 2019/2020. Boleslavský tým se sejde poprvé v neděli 12. května, úvodní meeting a trénink absolvuje od 17.30 hodin v areálu Nové městské sportovní haly.
10.5.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 4.5.-5.5.Štěpán ŠvejdaBěhem prvního květnového víkendu se loučili se sezonou zbyvající mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav, konkrétně mladší žáci a hráči přípravky. Informace o jejich výkonech a výsledcích naleznete níže v článku.
3.5.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 27.4.-28.4.Štěpán ŠvejdaTento víkend ukončovaly další mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav svou sezonu v dlouhodobých košových soutěžích, tentokrát starší žáci a elévové. Také si zahrála přípravka, která se vydala na turnaj do České Lípy. Jak se všem dařilo, najdete v článku včetně komentářů trenérů.
2.5.Novým trenérem se stal Petr NovotnýRedakceSuperligový tým Technology Florbal Mladá Boleslav od sezony 2019/2020 povede Petr Novotný. Legendární postava mladoboleslavského klubu se tak po čerstvém konci hráčské kariéry posouvá do trenérské pozice.
2.5.“Budu takový trenér, jaký jsem člověk. Věřím na férové vztahy”RedakcePetr Novotný a mladoboleslavský florbalový tým? Tohle spojení trvá dál. Dlouholetý kapitán mužstva po konci hráčské kariéry, který oznámil minulý týden, povede superligový tým Technology jako trenér. “Delší dobu jsme věděli, že Honza Pazdera se rozhodl pro změnu. A od té chvíle jsme to řešili,” přiznává Novotný.
26.4.Patrik Suchánek přichází do Technology Florbal Mladá BoleslavRedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav představuje první významnou posilu pro sezonu 2019/2020. Po šestiletém působení ve švédské superlize přichází reprezentační obránce Patrik Suchánek. Se svým novým klubem se domluvil na čtyřleté spolupráci.
26.4."Fanoušci se mají na co těšit. Věřím, že je nezklamu"RedakceV Dalenu makal po boku českých parťáků Milana Tomašíka a Martina Tokoše. V Helsingborgu zase pozoroval, co florbalu dává finská legenda Mika Kohonen. Šest let ve švédské superlize zocelilo Patrika Suchánka. Teď vycítil, že je čas vrátit se do Česka. A vybral si Technology Florbal Mladá Boleslav. “Fanoušci se mají na co těšit. Věřím, že je nezklamu,” říká osmadvacetiletý reprezentant.
25.4.“Kdybych byl zdravý, nekončil bych. Florbal mám stále moc rád”RedakcePoslední sezona ho skoro až mučila. Chtěl na hřiště, jenže moc často nemohl. Kvůli zraněním. Kvůli nemocem. A tak i poslední rozhovor s Petrem Novotným coby hráčem nezačíná těmi nepříjemnějšími pocity. Ale i na ty pěkné dojde - při vzpomínách na začátky či dlouholeté parťáky. “Florbal mi totálně změnil život a jsem rád, že jsem mohl stát na startu něčeho tak výjimečného, čím jistě boleslavský florbal je,” říká Novotný.
25.4.Největší osobnost Boleslavi se loučí. Petr Novotný uzavírá kariéruRedakceLegenda se loučí. Sezonou 2018/2019 završil svou hráčskou kariéru Petr Novotný. Končí jakožto historicky třetí nejproduktivnější hráč české nejvyšší soutěže a její nejlepší nahrávač. Hrál také na dvou světových šampionátech. S boleslavským florbalem byl od jeho dávných začátků a před rokem si splnil mistrovský sen, když nahrál na zlatý gól.
25.4.ZPÁTKY DO MINULOSTI: od první registračky až po titul RedakceZačalo to prvním registračním průkazem. Datum: 15. července 1999. Oddíl: Fbk Mladá Boleslav. Petr Novotný nikdy nehrál za jiný klub. Teď o téměř dvacet let později jeho kariéra končí. Byla bohatá a pestrá. Tady je ohlédnutí.
18.4.Jan Pazdera se loučí s Technology Florbal Mladá BoleslavRedakceTrenér Jan Pazdera se po čtyřletém působení rozhodl opustit Technology Florbal Mladá Boleslav. V posledních dvou sezonách byl zároveň sportovním manažerem. Jeho angažmá v klubu skončí 30. dubna 2019, přičemž během května a června bude ještě částečně předávat svou agendu. Jeho nástupce boleslavský klub intenzivně řeší.
18.4.Jan Pazdera: Boleslavský progres je vydlážděn velkou pracovitostíRedakceHistorické superligové zlato, dvě stříbra, k tomu i bronz z první sezony. S Technology Florbal Mladá Boleslav se loučí trenér, jenž je podepsán pod medailovou čtyřletkou. Během ní Jan Pazdera také třikrát vyhrál základní část, s týmem jednou triumfoval v Poháru České pojišťovny, přidal i další dvě finálové účasti. “Nejvíc mi bude chybět touha a místy až bláznivé nadšení všech hráčů a jejich ochota na sobě pracovat,” říká ve velkém rozhovoru na závěr svého působení.
14.4.Boleslav končí v sezoně 2018/2019 stříbrná MBL - VIT 3:4, 0.kolo | RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav rozšiřuje svou sbírku medailí z nejvyšší florbalové soutěže o devátý cenný kov, který je za sezonu 2018/2019 ze stříbra. Boleslavští obhájci titulu v Superfinále 2019 v Ostravě podlehli Vítkovicím 3:4
12.4.Superfinálový vrchol sezony: Boleslav hraje o druhý titulMBL - VIT 3:4, 0.kolo | RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav útočí na druhý superligový titul ve své historii. Bojovat o něj bude v neděli 14. dubna od 16.30 hodin v Superfinále 2019 v Ostravar Aréně proti 1. SC TEMPISH Vítkovice.
12.4.Jan Jelínek podstoupil plastiku vazu v koleniRedakceObránce Technology Florbal Mladá Boleslav Jan Jelínek v pátek 12. dubna podstoupil plastiku předního zkříženého vazu kolene, k jehož zranění došlo při prvním čtvrtfinálovém zápase play-off proti Otrokovicím. V nedělním Superfinále 2019 tedy nenastoupí.
10.4.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 6.4. - 7.4.Štěpán ŠvejdaStarší žáci a elévové Technology Florbal Mladá Boleslav o prvním dubnovém víkendu nastoupili ve svých dlouhodobých košových soutěžích. Výsledky a komentáře trenérů najdete v článku níže.
10.4.Vyhrajte titul, popřál Matějovský hodně štěstí florbalistůmRedakceV příjemné atmosféře proběhla středeční společná autogramiáda týmů FK Mladá Boleslav a Technology Florbal Mladá Boleslav, do Bondy centra dorazily stovky fanoušků z řad dětí i dospělých.
7.4.Superfinalisté mají ve středu autogramiádu v Bondy centruRedakceČtyři dny před superfinálovou bitvou o titul se vybraní hráči Technology Florbal Mladá Boleslav budou podepisovat fanouškům. Ve středu 10. dubna od 15.00 hodin je čeká společná autogramiáda s týmem FK Mladá Boleslav v Bondy centru.
5.4.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 29.3. – 30.3.Štěpán ŠvejdaPoslední březnový víkend přinesl Technology Florbal Mladá Boleslav radost z postupu superligového týmu do Superfinále a zároveň se v akci představili dorostenci, mladší žáci a hráči přípravky.
5.4.Boleslav zářila v anketě Sportovec Středočeského kraje 2018RedakceNejlepším sportovním kolektivem Středočeského kraje pro rok 2018 je Technology Florbal Mladá Boleslav. Klub úřadujících českých mistrů si vysloužil toto a další ocenění při čtvrtečním slavnostním vyhlášení v Benešově.
2.4.Boleslav vypravuje zájezd pro fanoušky na Superfinále 2019RedakceTechnology Florbal Mladá Boleslav bude obhajovat superligový titul. Buďte u toho! Superfinále 2019 se hraje v neděli 14. dubna od 16.30 v Ostravar Aréně v Ostravě proti Vítkovicím. Boleslavský klub pořádá autobusový zájezd pro fanoušky a prodává také vstupenky na vrchol sezony 2018/2019.
31.3.Boleslav postupuje do Superfinále 2019!CHO - MBL 3:5, 0.kolo | RedakceČeští mistři Technology Florbal Mladá Boleslav budou obhajovat titul v Superfinále 2019. Postoupili do něj díky vyhrané semifinálové sérii play-off nad FAT PIPE Florbal Chodov, který porazili 4:0 na zápasy. Ten rozhodující ovládli 5:3. Superfinále se hraje v neděli 14. dubna v Ostravar Aréně v Ostravě a soupeřem budou jakou před rokem Vítkovice.
31.3.Výsledky mládežnických týmů o víkendu 23.3. - 24.3.Štěpán ŠvejdaPředposlední březnový víkend poslal do boje starší žáky a elévy Technology Florbal Mladá Boleslav. Kromě dlouhodobých košových soutěží boleslavská mládež nastoupila také v turnaji Grow Challenge tentokrát určeném kategorii mladší žáci.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner