Technology florbal Mladá Boleslav

Poslední úkol v roce 2017: projít do semifinále poháru!

 
 

19. prosince 2017, Redakce

Ještě jedna výzva čeká na Technology Florbal Mladá Boleslav v kalendářním roce 2017. Poté, co si boleslavský tým zajistil přečkání Vánoc na prvním místě Tipsport Superligy, chce naplnit ambice i v druhé české soutěži. Čtvrtfinále Poháru České pojišťovny proti FBC Ostrava se hraje ve středu 20. prosince od 19.30 hodin v MSH Mladá Boleslav.

Duelem s Ostravou začal prosincový boleslavský zápasový program - a stejně také skončí. Pokud k nějakému florbalovému výsledku patří sloveso “rozstřílet”, tak právě ke vzájemnému střetu v Tipsport Superlize, protože Boleslav vyhrála  17:2.

“Ostrava přijela bez svých dvou nejlepších brankářů. Teď to tak jednoduché nebude,” varuje boleslavský trenér Jan Pazdera. “Ale samozřejmě je pro nás jasným cílem postup. Chceme se před Vánoci pěkně rozloučit s fanoušky.”

Boleslav prošla osmifinálovou skupinou beze ztráty ( 8:4 nad Českou Lípou, 13:5 v Chomutově, 10:2 nad Tatranem), Ostrava jednou zaváhala (4:9 s Vítkovicemi, 12:1 na hřišti Letky, 11:2 v Šumperku).

Pohár České pojišťovny směřuje do závěrečné fáze, kromě duelu Mladá Boleslav - Ostrava jsou tento týden na programu také další čtvrtfinálové zápasy: Hattrick Brno - Vítkovice, Sparta - Tatran, Bulldogs Brno - Bohemians.

A právě na lepšího z poslední zmíněné dvojice Boleslav narazí v případném semifinále. Když postoupí Brno, bude hrát Boleslav doma, s Bohemians by se potenciálně utkala venku. Pro úplnost: semifinálovým termínem je čtvrtek 4. ledna, finále se hraje v úterý 16. ledna v Mostě.

Servis

Florbal Mladá Boleslav - FBC Ostrava

  • čtvrtfinále Poháru České pojišťovny se hraje ve středu 20. prosince od 19.30 v MSH Mladá Boleslav
  • předprodej vstupenek: ticketportal.cz
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: LivesportTV.cz
  • rozhodčí: Lukáš Čížek, Lukáš Laštovička

Věděli jste, že...

Mladou Boleslav čeká páté utkání v rozmezí dvanácti dnů? V sobotu 9. prosince zahájila těžkou sérii v Otrokovicích, postupně se utkala i s Bohemians, Pardubicemi a Tatranem, a teď zápasový maraton završí proti Ostravě.

Video: Sedmnáct boleslavských gólů proti Ostravě v prosinci v lize

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner