Technology florbal Mladá Boleslav

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 16.12. - 17.12.

 
 

20. prosince 2017, Redakce

Naposledy v kalendářním roce 2017 nastoupily mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav k zápasům svých soutěží o víkendu 16. a 17. prosince. Výsledky juniorů, dorostenců, mladších žáků i přípravek najdete včetně komentářů trenérů v obvyklém shrnutí.

KB liga juniorů - skupina B

17.12. FBC Plzeň - Technology Florbal MB 6:9

Komentář trenéra Petra Kološe: "Přestože jsme nastoupili v oslabené a navíc unavené sestavě po dvou dorosteneckých zápasech, zvládli jsme utkání vítězně. Stále máme na čem pracovat - potřebujeme držet konstantní výkonnost po celý průběh utkání."

1. liga dorostenců - skupina B (17.12.)

FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB 8:6
Black Angels - Technology Florbal MB 3:8

Komentář trenéra Tomáše Nováka: "První zápas s Bohemians jsme měli výborně rozehraný. Byli jsme aktivní, soupeře jsme tlačili, vytvořili si spoustu šancí a zodpovědně bránili, z toho pramenilo i vedení o tři branky. Potom jsme obdrželi jednu dvě branky a zbytečně jsme se rozklepali. Bohemka převzala otěže hry, a přestože jsme ve třetí třetině znovu utekli do vedení o dvě branky, tak to nakonec nestačilo ani na bod a po smolném gólu z brejku už jsme nebyli schopni zápas vyrovnat a obrdželi ještě jeden gól do prázdné branky. Druhý zápas s Black Angels měl podobný průběh. Nejdříve vedení 4:1 a nakonec první třetina skončila 4:3. V tomto zápase jsme si už od druhé třetiny pohlídali zadní vrátka a nakonec ho dovedli do vítězného konce s celkem příznivým skore 8:3. 

Přestože jsme nedotáhli dobře rozehraný zápas se zatím suverénní Bohemkou, tak je náš cíl jasný a musíme dále makat. Do osmifinálové skupiny postupují tři nejlepší týmy. Chceme se dostat co nejdále a zahrát si co nejvíce kvalitních zápasů, nejenom s týmy z Prahy. Především musíme zapracovat na výkyvech po obdržených brankách. Ještě nás čeká hodně dřiny, ale věřím, že to s klukama zvládneme. "

Liga mladších žáků - skupina 3 - A - 2. koš

Technology Florbal MB Black - FbŠ Bohemians 2:0
Prague Tigers White - Technology Florbal MB Black 2:4
Technology Florbal MB Black - Kanonýři Kladno střelci 5:3

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "Moje hodnocení je tentokrát výhradně pozitivní, kluky musím jen chválit. Začátek turnajového dne nebyl úplně ideální, protože jsem se ráno dozvěděl o třech nemocných hráčích, kteří nám budou chybět. Měli jsme tedy devět hráčů, styl hry jsme pojali defenzivně a byla to dobrá cesta. Kluci odmakali všechny tři zápasy od začátku do konce, jezdili do obrany a výsledkem je pouze pět obdržených branek. Oproti předchozím turnajům jsme věci z tréninků ukázali i v zápasech, naše hra dobře vypadala. Taky chválím gólmana Aleše Kopala, který ukazuje ohromný výkonnostní vzestup a i jeho zásluhou jsme lehce prošli do prvního koše."

Liga mladších žáků - skupina 3 - A - 4. koš

FbK FAT PIPE Vosy Praha - Technology Florbal MB White 5:4
Technology Florbal MB White - Black Angels 2006 2:0
ACEMA Sparta Praha Yellow - Technology Florbal MB White 2:4

Komentář trenéra Jakuba Bíny: "Během turnaje jsme pozvedli naši hru z bodu mrazu. V prvním zápase jsme totiž předvedli otřesnou hru směrem do obrany. V dalších zápasech jsme se zvedli, zlepšili obranu a hodně zapracovali na rozehrávce a rychlém přechodu do útoku. V zápase o třetí místo se nám povedl obrat z 0:2 na 4:2 za což bych chtěl kluky pochválit. Vyzdvihnul bych výkon brankářů a mladých kluků, kteří předčili své starší kolegy ve všech směrech."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 1. koš

Technology Florbal MB Black - Floorball Club Falcon Black 4:5
Black Angels 2009 - Technology Florbal MB Black 3:1
Technology Florbal MB Black - Orka Čelákovice 8:1

Komentář trenéra Radima Křenka: "Kluci hráli s nadšením, předváděli pěknou hru, jen se jim tolik nedařilo v koncovce, což se ale v posledním zápase změnilo a s chutí si zastříleli."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 3. koš

FBC Kutná Hora-Orlíčci - Technology Florbal MB White 6:10
Technology Florbal MB White - Tygříci TJ Sokol Nehvizdy 2:5
FAT PIPE Florbal Chodov - Technology Florbal MB White 7:5

Komentář trenéra Lubomíra Krkošky: "Kluci se zlepšují v technických dovednostech, v utkáních se to krásně projevuje. Jsem rád, že si všichni užili předvánoční turnaj."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 4. koš

Technology Florbal MB Blue - Black Angels Mini 0:6
FBC Říčany - Technology Florbal MB Blue 7:1
Technology Florbal MB Blue - SK Florbal Benešov II. 5:3

Komentář trenéra Daniela Korycha: "Ve čtvrtém koši nastoupili nejméně zkušení hráči, kteří se ale zlepšují a zápasy je moc baví. Děkujeme rodičům za podporu."

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner