Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

V sobotu znovu proti Vítkovicím! Tentokrát doma v lize

 
 

19. ledna 2018, Redakce

"Vítkovický týden" pokračuje. V úterý se Mladá Boleslav utkala s tradičním rivalem ve finále Poháru České pojišťovny v Mostě a už v sobotu na Vítkovice narazí znovu - tentokrát v domácím prostředí Městské sportovní haly v rámci Tipsport Superligy. Hraje se od 19 hodin.

Pohárové finále přineslo zpočátku opatrnou, ale postupem času gradující podívanou, v níž oba týmy mnohokrát neuspěly ve vyložených šancích a nakonec rozhodovaly až samostatné nájezdy. Ty se výrazně lépe povedly Vítkovicím a na Technology Florbal Mladá Boleslav  zbyly stříbrné medaile

Teď je tu nová výzva - neméně důležitá. Týmy dělí v Tipsport Superlize jen bod. Kdo vyhraje v sobotu, ten bude mít v závěrečných kolech základní části významnou výhodu. 

"Zklamání z poháru přetavíme v motivaci v lize," říká boleslavský trenér Jan Pazdera. "Chceme vyhrát, abychom měli dobrou výchozí pozici do posledních kol a boje o co nejlepší umístění po základní části."

Nájezdovým rozstřelem vrcholil i první vzájemný zápas této sezony v Tipsport Superlize ve Vítkovicích, odkud Boleslav odjížděla s bodem za prohru  5:6.

"Musíme se sebrat a najít síly, jiná možnost ani není. Čeká nás důležitý zápas, který ovlivní, jak dopadne tabulka po základní části," burcuje boleslavský obránce Jan Jelínek (celý videorozhovor si můžete pustit  tady).

Servis

Technology Florbal Mladá Boleslav - 1. SC TEMPISH Vítkovice

  • zápas 21. kola Tipsport Superligy se hraje v sobotu 20. ledna od 19.00 v MSH Mladá Boleslav
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: livesportTV.cz
  • rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek

Věděli jste, že...

se utkají i dva aktuální lídři bodování Tipsport Superligy? Boleslavský Jiří Curney i vítkovický Lukáš Hájek mají v čele shodně 52 bodů.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner