Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Po dvou prohrách musí Boleslav zabrat proti Spartě

 
 

24. ledna, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav nemá za sebou povedené dny a o to víc vyhlíží příští zápas: v domácím prostředí v Tipsport Superlize nasazí na čtvrtou Spartu. Utkání 22. kola se hraje v Městské sportovní hale v sobotu 27. ledna od 19 hodin.

"Vítkovický" minulý týden přinesl Mladé Boleslavi dvojité zklamání - nejdřív v pohárovém finále v Mostě ( 1:2 po nájezdech) a vzápětí při následném ligovém domácím debaklu (3:10). Teď je nutné zase zabrat, protože základní část Tipsport Superligy vrcholí. 

"Chceme napravit zpackaný týden s Vítkovicemi. I kvůli našim fanouškům potřebujeme vyhrát," potvrzuje boleslavský trenér Jan Pazdera.

Boleslav se stále může snažit o první místo po základní části, byť situaci nemá jen ve svých rukou. Spartě, sobotnímu soupeři, jde zase o čtvrtou příčku, která mimo jiné zajišťuje domácí prostředí pro čtvrtfinále. 

"Přijede soupeř, který zažívá nejlepší sezonu za několik posledních let. Víme, že nás čeká těžká práce," říká Pazdera.

Sparta naposledy hrála v pondělí a při oslavách 25. výročí založení klubu v televizním utkání porazila Pardubice 6:2. 

Mladou Boleslav čeká na poměrně dlouhou dobu poslední domácí zápas. Po mači se Spartou následuje reprezentační přestávka (na soustředění národního týmu je povolaných šest boleslavských hráčů - více  tady) a pak trojice cest na hřiště soupeřů do Liberce, na pražský Chodov a do Brna. Boleslav bude hrát znovu v Městské sportovní hale až v posledním kole základní části v neděli 4. března proti Znojmu (celý kalendář najdete zde). 

Podzimní vzájemný zápas na Spartě Boleslav vyhrála  7:6. Týmy se utkaly i v létě při Bohemia Trophy v Mladé Boleslavi a domácí zvládli semifinálový duel 5:3.

Servis

Technology Florbal Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha

  • zápas 22. kola Tipsport Superligy se hraje v sobotu 27. ledna od 19.00 v MSH Mladá Boleslav
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: livesportTV.cz
  • předprodej vstupenek: ticketportal.cz
  • rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský

Věděli jste, že...

se utkává třetí tým Tipsport Superligy se čtvrtým? Soupeře sice v tabulce dělí jen jedna pozice, ale současně i 14 bodů.

Video: semifinále Bohemia Trophy Boleslav - Sparta (5:3)

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner