Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 27.1. - 28.1.

 
 

29. ledna, Redakce

Jak se vedlo juniorům, starším žákům a elévům na závěr ledna? Všechny výsledky, komentáře trenérů i fotografie najdete v každotýdenním sumáři mládežnických týmů Technology Florbal Mladá Boleslav.

KB liga juniorů, skupina B

27.1.: Technology Florbal MB - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:7
28.1.: Technology Florbal MB - FBS Olomouc 10:1

Komentář trenéra Petra Kološe: "V prvním utkání proti nám Znojmo odehrálo výtečný zápas. Vážíme si zvládnutého závěru a tří bodů. V neděli proti Olomouci jsme předvedli soustředěný, kvalitní a aktivní výkon po celý průběh."

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 1. koš (28.1.)

Black Angels Black - Technology Florbal MB Black 1:7
Technology Florbal MB Black - FAT PIPE Florbal Chodov 2:2
Technology Florbal MB Black - Tatran Střešovice 4:5

Komentář trenéra Radima Křenka: "První zápas z naší strany nebyl moc herně povedený, ale o to víc jsme byli produktivní, zatímco soupeř byl v koncovce špatný. Druhé utkání proti Chodovu bylo vyrovnané a v tempu. Mohly vyhrát oba týmy, šancí měly podobně a skončilo to spravedlivou remízou. V posledním utkání jsme předvedli nejlepší výkon na turnaji. Bohužel, z úvodního tlaku jsme se neprosadili gólově. Prohrávali jsme 0:3, dokázali jsme srovnat na 3:3, ale po dalším smolném gólu a inkasované brance po nedůrazu na 3:5 už jsme jen stáhli na 4:5. Celkově bylo finále velmi pěkným zápasem."

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 7. koš (28.1.)

Technology Florbal MB White - FBC Draci Říčany modří 3:5
Florbal Neratovice - Technology Florbal MB White 2:4
Black Angels White - Technology Florbal MB White 4:0

Komentář trenéra Jana Zoufalého: "V druhém týmu starších žáků dáváme pravidelně příležitost mladším hráčům, i tentokrát větší část týmu tvořili mladší žáci. Svou bojovností i herně se vyrovnali starším protivníkům a postoupili jsme do finále. Celý tým chválím."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 1. koš (28.1.)

Florbalová akademie MB červení - Technology Florbal MB Blue 16:2
Technology Florbal MB Blue - Technology Florbal MB White 2:15
Technology Florbal MB Blue - FBC Kutná Hora-Orlové 6:7pn.

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "Výsledkově ani herně se nám nedařilo. Opakujeme stále podobné chyby, které sráží herní i výsledkový projev týmu. Chtěl bych pochválit brankáře Štěpána Holčuka, jak bravurně pochytal řadu nájezdů během turnaje. A velký dík patří rodičům za jejich fandění."

Další fotky z turnaje elévů Technology Florbal MB White najdete pod souhrnem na konci článku.

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 1. koš (28.1.)

Technology Florbal MB White - Florbalová akademie MB červení 8:4
Technology Florbal MB Blue - Technology Florbal MB White 2:15
Technology Florbal MB White - ACEMA Sparta Praha RED 8:10

Komentář trenéra Václava Mlsny: "Turnaj v Kutné Hoře pro nás byl speciální v tom, že jsme se utkali ve skupině se dvěma týmy z Mladé Boleslavi. V prvním utkání jsme po pěkném výkonu porazili Florbalovou akademii 8:4. Ve druhém utkání na nás čekal náš druhý tým Blue. Pro kluky bylo hromně motivující, že si zahrají proti spoluhráčům z tréninku. To také bylo znát na nasazení v zápase. Kluci si nic nedarovali a bojovali o každý balónek, někdy i tvrději než proti jiným soupeřům. Díky tomu jsme také vyhráli 15:2. Po základní skupině bylo jasné, že postupujeme do boje o první místo. Ve finále jsme narazili na Spartu. Do utkání jsme vstoupili dobře a po prvním poločase jsme vedli 4:2. Bohužel ve druhé půlce se v naší hře objevily individuální chyby, které soupeř dokázal potrestat. A také nás opustilo pověstné štěstíčko, kdy jsme v závěru zápasu jasně dominovali, ale nedokázali jsme vstřelit góly. Proto jsme také prohráli 8:10. I když jsme skončili druzí, musím kluky pochválit, po celý turnaj hráli opravdu parádně. Věřím, že s jejich nasazením budeme příště opět vyhrávat. Také děkuji rodičům za podporu."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 4. koš (27.1.)

Technology Florbal MB Black - FbK Olymp Praha Herkules 9:3
Wizards DDM Praha 10 Orange - Technology Florbal MB Black 3:6
Wizards DDM Praha 10 Black - Technology Florbal MB Black 11:8

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: "Kluci si za odehraný turnaj zaslouží pochvalu. Všechny tři zápasy odehráli s chutí a bylo vidět, že se chtějí porvat o každý balonek. Ve finále proti Wizardům jsme ztratili nadějný náskok. Kluci ovšem nic nezabalili a o výsledek se ještě porvali, ač to na otočení skóre nestačilo. Děkuji rodičům za podporu."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 6. koš (27.1.)

Technology Florbal MB Orange - F.C. Vorms Praha 3:15
Technology Florbal MB Orange - SK Florbal Benešov II. 6:0
TIGERS FK Jižní Město - Technology Florbal MB Orange 14:7

Komentář trenéra Jana Vonáška: "Na tomto turnaji byla výkonnost hráčů nevyrovnaná. V prvním a posledním zápase nefungovala obrana a hráči se nevraceli. Jediným povedeným utkáním bylo to druhé, s výsledkem 6:0. Útok fungoval, pouze v obraně a v přehledu na hřišti přicházely problémy." 

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 7. koš (27.1.)

FbK Olymp Praha Perseus - Technology Florbal MB Green 4:14
Floor Maniacs Mělník - Technology Florbal MB Green 2:18
TJ Sokol Petrovice I. - Technology Florbal MB Green 4:14

Komentář trenéra Lubomíra Krkošky: "Luštěnický tým Green s přehledem zvládl svůj domácí turnaj, při němž se vrátil do svého původního koše. Výkonnostní posun týmu se projevil ve všech utkáních, které jsme jasně vyhráli. Pro kluky bylo fajn zahrát si v domácím prostředí, hodně si to užili."


Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner