Technology florbal Mladá Boleslav

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 10.3. - 11.3.

 
 

13. března, Redakce

Divoké výsledky juniorů v osmifinále play-off KB ligy nejvíce vyčnívaly o víkendu 10. a 11. března. Kromě nich se z mládežnických týmů Technology Florbal Mladá Boleslav ukázali také elévové.

KB liga juniorů, osmifinále play-off

10.3. PSN Tatran Střešovice - Technology Florbal MB 22:4
11.3. Technology Florbal MB - PSN Tatran Střešovice 9:8 v prodl.

Komentář trenéra Lukáše Studeného: "Bohužel, ve většině sezony jsme neměli možnost konfrontace s týmy kvalit Tatranu, který nám dal v sobotu lekci. Mrzí mě, že po facce z první třetiny a našem slušném vstupu do třetiny druhé jsme to nevyjádřili gólově. Naopak jsem moc rád, že v neděli jsme v domácí hale dokazáli najít morál a chuť se o vítězství porvat. Takhle se maká v playoff. Těšíme se na rozhodující utkání a děkujeme soupeři za zápas."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 1. koš (11.3.)

Technology Florbal MB White - SK Florbal Benešov II. 23:0 
ACEMA Sparta Praha RED - Technology Florbal MB White 6:10
Florbalová akademie červení - Technology Florbal MB White 7:4

Komentář trenéra Václava Mlsny: "V prvním utkání jsme se potkali s domácím týmem. Celý zápas jsme dominovali. Když v polovině zápasu bylo rozhodnuto, začali jsme zkoušet různé kombinace a některé byly opravdu povedené. Nakonec jsme vyhráli 23:0. Kluci měli radost z gólových hodů, ale ja měl větší radost z předvedené hry. V druhém zápasu jsme chtěli navázat na předchozí zápas a celkem se nám to povedlo. Nad týmem Sparty jsme vyhráli 10:6. Kluci předvedli parádní hru. Ve finále jsme narazili na Florbalovou akademii z Mladé Boleslavi. Na hráčích byla už vidět únava, jelikož celý turnaj odehráli v pěti lidech. Ta měla vliv na výsledek zápasu, kdy jsme prohráli 4:7. Kluci byli sice zklamaní, ale zaslouží si pochvalu za bojovnost, nasazení a za předvedenou hru. Děkuji rodičům za podporu."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš (11.3.)

FC Bučis Team Black - Technology Florbal MB Green 6:11
Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB Blue 9:5
ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz - Technology Florbal MB Green 3:7

Komentář trenéra Lubomíra Krkošky: "I když to výsledkově nevypadá, první dva zápasy byly herně vyrovnané, emotivní, se silným zážitkem pro všechny. Sparta byla o dva levely výš, ale finále jsme brali jako odměnu."

Technology Florbal MB Blue - FC Bučis Team Black 5:5
Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB Blue 9:5
FbK Olymp Praha Poseidon - Technology Florbal MB Blue 9:6

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "V minimálním počtu hráčů z důvodů nemocí a jarních prázdnin jsme nakonec díky jedné remíze ze tří zápasů vyválčili celkové čtvrté místo a úkol udržet druhý koš pro další turnaj byl tedy splněn. Chci poděkovat klukům za odhodlání a výdrž po celou dobu turnaje."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 5. koš (11.3.)

Technology Florbal MB Black - Panthers Praha C 8:14
SK Dvojka Praha D - Technology Florbal MB Black 2:15
Technology Florbal MB Black - Wizards DDM Praha 10 Orange 7:8

Komentář trenéra Pavla Boušky: "Pro některé hráče byl tento turnaj po jarních prázdninách a nemocích prvním kontaktem s hokejkou po delší době a občas to bylo znát. Klukům musím poděkovat za snahu, s jakou do zápasů šli. Až zase pořádně potrénujeme, bude náš výsledek lepší. Děkuji rodičům za pomoc při pořádání a podporu na domácí hale."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 6. koš (11.3.)

Floor Maniacs Mělník - Technology Florbal MB Orange 10:10
FBC Kutná Hora-Orlíci - Technology Florbal MB Orange 8:5
Florbalová akademie MB-Dalovice - Technology Florbal MB Orange 4:5

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: "V prvním zápase na domácí půdě jsme se hledali. Bez pohybu, bez kombinace. Ve druhém a třetím zápase přišlo mírné zlepšení, ovšem ani takový výkon by v jiných zápasech nemusel stačit. Na turnaji jsme nakonec obsadili pěkné druhé místo.Věřím, že až se kluci vrátí do tréninkového procesu, který byl v posledních týdnech ovlivněn nemocemi a jarními prázdninami, budou naše výkony lepší. Děkuji rodičům za podporu a za pomoc při pořádání."

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner