Technology florbal Mladá Boleslav

Boleslav míří do Pardubic. Zajistí si rychlý postup?

 
 

16. března, Redakce

Už po víkendu může být hotovo. Technology Florbal Mladá Boleslav míří do Pardubic s vedením 2:0 ve čtvrtfinálové sérii a touhou zajistit si nejrychlejší možný postup, k němuž jsou potřeba čtyři výhry. V sobotu se hraje ve Sportovní hale Dašická od 14.00 hodin. Nedělní utkání začíná na stejném místě v 19.40 hodin a přímý přenos bude vysílat ČT sport.

Mladá Boleslav na startu play-off předvedla dobré výkony, které se odrazily i do solidních výsledků. Doma přehrála Pardubice  11:310:1, čímž položila základ k tomu, aby i letos prosvištěla čtvrtfinálovou sérií bez jakéhokoliv držování. 

Už v posledních letech vyřídila svého soupeře vždy 4:0 na zápasy (před rokem Ostravu, před dvěma lety Otrkovice a před třemi lety Spartu), teď chtějí vítězové základní části to stejné. 

"Klíčový bude třetí zápas. Když ho zvládneme, věřím, že sérii ukončíme už v Pardubicích," pravil boleslavský trenér Jan Pazdera, když hodnotil úvod série a zmínil i výhled k jejímu pokračování. 

V Pardubicích se Boleslavi v posledních letech nehraje snadno. Výjimkou je snad utkání minulé sezony, kdy zvítězila  8:3. Další střety na východě Čech však byly těsné: v tomto ročníku Boleslav vyhrála 5:4 stejně jako předloni. V sezoně 2014/2015 dokonce prohrála v Pardubicích 5:6 po nájezdech

Pardubice se chystají na své první domácí zápasy play-off největšší soutěže v klubové historii. Tím bude jejich snaha umocněná. "Musíme zapomenout na to, co se dělo v Boleslavi," říká pardubický útočník Patrik Petr v rozhovoru na webu svého klubu.

3. čtvrtfinále play-off

Sokol Pardubice - Technology Florbal Mladá Boleslav  

  • sobota 17. března, 14.00, SH Dašická Pardubice
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: livesportTV.cz
  • rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora

4. čtvrtfinále play-off

Sokol Pardubice - Technology Florbal Mladá Boleslav  

  • neděle 18. března, 19.40, SH Dašická Pardubice
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: ctsport.cz
  • rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner