Technology florbal Mladá Boleslav

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 17.3. - 18.3.

 
 

19. března, Redakce

Hodně nabitý byl pro mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav víkend 17. a 18. března. Své zápasy mají za sebou junioři, dorostenci, dorostenci B, mladší žáci i hráči přípravky. V obvyklém souhrnu komentují víkendové dění trenéři týmů.

KB liga juniorů, play-off, 1. opravy

17.3. itelligence Bulldogs Brno - Technology Florbal MB 4:12
18.3. Technology Florbal MB - itelligence Bulldogs Brno 8:4

Komentář trenéra Lukáše Studeného: "V našem přístupu a týmovém pojetí jsme v sobotu navázali na předchozí sérii s Tatranem Střešovice. Jsem rád, že nedělní utkání se nám podařilo otočit a postoupit do čtvrtfinále B."

Dalším soupeřem juniorů bude Florbal Ústí.

1. liga dorostenců - skupina B

18.3. FAT PIPE Florbal Chodov - Technology Florbal MB 5:5

Komentář trenéra Tomáše Nováka: "Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře a dostali dva rychlé góly. Chodov první třetinu byl lepší a skoro do ničeho nás nepouštěl. Od druhé třetiny se obraz hry změnil a s ním také výsledek. Škoda zbytečného vyloučení v závěru zápasu, po kterém Chodov vyrovnal utkání a my nedokázali strhnout vedení zpátky na naší stranu, i když jsme měli ještě jednu obrovskou šanci. Další víkend rozhodne."

Druhé utkání Viking Group TJ Kobylisy - Technology Florbal Mladá Boleslav se bude hrát v pátek 23. března od 20.15 hodin v SH TJ Kobylisy.

PH+SČ liga dorostenců – skupina B

18.3. Technology Florbal MB White - FBC Kralupy n/V 12:3

Komentář trenéra Radima Křenka: "Odehráli jsme dobrý zápas s chutí a nasazením - takhle by to mělo vypadat. Jsem spokojený s výkonem všech hráčů." 

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 2. koš (18.3.)

Technology Florbal MB Black - Kanonýři Kladno střelci 2:4
ACEMA Sparta Praha Blue - Technology Florbal MB Black 8:0
Technology Florbal MB Black - FBK FAT PIPE Vosy Praha 5:2

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "Turnaj se mi hodnotí těžce. Myslím, že jsme v zápasech nepředvedli náš potenciál ani na padesát procent. Přijde mi, že věci, které si říkame, hráči nechtějí přenášet na hřiště a podle toho dopadá předvedená hra. Nemáme problém hrát proti slabším týmům, když máme čas na hokejkach. Pak když přijdou vyrovnané zápasy, tak je to stále dokola - nejsme schopni si vyměnit rychlé dvě nahrávky, abychom se dostali z presu soupeře. Pravdou je, že náš čas přijde příští sezonu, protože jsme stále velice mladý tým a věřím, že herně vyzrajeme. Za pochvalu určitě stojí poslední zápas, ve kterém hráči nechali všechno. Ač nás musel opustit jeden hráč, s osmi kluky jsme zvládli předvést nejlepší výkon na turnaji. Zároveň musíme brát v potaz, že soupeř byl nejslabší z koše. Věřím, že kluci se na poslední ligový turnaj zdravě naštvou a předvedou hru, ze které budeme moci mít všichni radost."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 5. koš (18.3.)

Technology Florbal MB White - DDM Horní Počernice Orka 3:2
FAT PIPE Florbal Chodov Blue - Technology Florbal MB White 1:4
Technology Florbal MB White - FBC Texas DDM Praha 6 6:3

Komentář trenéra Václava Mlsny: "Tým mladších žáků White hrál turnaj před domácími diváky. V prvním zápase jsme se utkali s týmem Orka Horní Počernice. Úvod se nám moc nevydařil a prohrávali jsme 0:2. Po přestávce po skvělé kombinaci elevů, kteří doplňovali tým mladších žáků, jsme snížili stav na 1:2. A vzápětí jsme vyrovnali. Ke konci zápasu jsme soupeře mačkali a nakonec se 20 vteřin před koncem dočkali vítězného gólu. Ve druhém zápase nás čekal Chodov. Opět jsme nezachytili začátek a prohrávali jsme 0:1. Ale nakonec se nám podařilo zápas otočit a zvítězili jsme. Ve finále nás čekal tým z "Texasu". V tomto zápase jsme si pohlidali začátek a dovedli zápas k vítězství. Chtěl bych pochválit všechny hráče za předvedený výkon. Obzvlášť bych chtěl vyzdvihnout elévy, kteří hráli opravdu fantasticky a dokázali konkurovat mladším žákům a i v některých činnostech je převyšovat. Je vidět, že trenéři elévů odvádí kvalitní práci a že klukům nedělá problém přechod na "pětkový" florbal. Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům za pomoc při pořádání a za fandění po celý turnaj."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš (17.3.)

Start98 Praha-Kunratice Táborská - Technology Florbal MB White 5:7
Technology Florbal MB White - Wizards DDM Praha 10 Orange 6:7
Technology Florbal MB White - FBK Draci Čerčany 11:4

Komentář trenéra Lubomíra Krkošky: "Na turnaj v Praze cestovaly dvě boleslavská družstva - turnaj měl podobný průběh, uspěli jsme vždy v posledním utkání."

Technology Florbal MB Black - FBK Draci Čerčany 5:10
Prague Tigers White - Technology Florbal MB Black 7:1
Start98 Praha-Kunratice Táborská - Technology Florbal MB Black 3:11

Komentář trenéra Lubomíra Krkošky: "Luštěnický tým přípravky čekalo ve 2. koši další náročné sbírání zkušeností. Kluci odehráli těžké zápasy a na závěr si užili vítězství nad Kunraticemi."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 4. koš (17.3.)

Black Angels Mini - Technology Florbal MB Blue 7:5
Technology Florbal MB Blue - FBC Říčany 2:7
FbK Olymp Praha Poseidon - Technology Florbal MB Blue 6:2

Komentář trenéra Radima Křenka: "Chtěl bych pochválit kluky za super nasazení po celou dobu turnaje. S týmem nás čeká hodně práce, do které ale všichni mají chuť a nadšení, což je důležité."


Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner