Technology florbal Mladá Boleslav

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA: Letní kemp a Příměstský tábor 2018

 
 

23. března, Redakce

Zažijte léto 2018 s Technology Florbal Mladá Boleslav. Také v tomto roce pořádáme Letní kemp a Příměstský tábor. Letošní akce pro děti od 5 do 15 let proběhnou od pondělí 23. července do pátku 27. července. Všechny informace a on-line přihlášku najdete v článku. Nabídka last minute: Boleslav nabízí posledních šest volných míst.

Příměstský tábor

Tradiční akce mladoboleslavského florbalového klubu. V roce 2018 proběhne už 13. ročník. Příměstský tábor je určen všem klukům i holkám ve věku 5 - 15 let. Program bude plný florbalové a další rozmanité sportovní zábavy i oddechu. 

Cena: 2 600 korun.

Letní kemp

Další ze série oblíbených kempů, které boleslavský klub pořádá nejen v letním čase. Kempy v uplynulém období proběhly také během Vánoc a při jarních školních prázdninách. 

Letní kemp je určený všem mládežníkům, kteří chtějí zlepšit své individuální dovednosti. Kemp povedou licencovaní florbaloví trenéři v čele s koučem superligového týmu Technology Florbal Mladá Boleslav Janem Pazderou. 

Program bude tvořen specializovanými tréninky pro hráče i brankáře: technika střelby, vedení míčku, 1 vs. 1, agility, koordinace, kompenzační cvičení, gymnastika. 

Cena: 3 100 korun.

Otázky & odpovědi

Jaký je termín? 

Obě akce proběhnou od pondělí 23. července do pátku 27. července. Každý den začíná program snídaní v 8.15 hodin, společné sportování končí v 16.30 hodin.

Jaké je personální zajištění?

Akce vedou kvalifikovaní trenéři s licencí Českého florbalu a jejich asistenti z klubových řad Technology Florbal Mladá Boleslav. Účastníci akcí se budou potkávat i s českými reprezentanty.

Jaké je sportovní zázemí?

Tréninky budou probíhat ve sportovních areálech 5. a 6. ZŠ Mladá Boleslav (nová městská sportovní hala, dvě telocvičny, venkovní hřiště s umělým povrchem, velké travnaté hřiště, atletický ovál, kurty na beachvolejbal, odpočinková místnost) .

Kdo zajišťuje stravování?

Snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a pitný režim zajišťuje školní jídelna 5. ZŠ Mladá Boleslav.

Jaké je doporučené vybavení? 

Sportovní oblečení do teplého i případného chladnějšího letního počasí (náhradní oblečení), obuv do haly i na venkovní aktivity, florbalka (je možno zapůjčit), kšiltovka, hygienické potřeby a ručník. 

V případě zařazení návštěvy Městského krytého bazénu či koupaliště do programu akcí budeme včas informovat účastníky.

Všichni účastníci dostanou tréninkový set SALMING v předem zvolené velikosti uvedené v on-line přihlášce.

Jakým způsobem mohu přovést přihlášení?

On-line přihlášku najdete TADY

Do kdy je nutné se přihlásit? 

NABÍDKA LAST MINUTE: Boleslav nabízí posledních šest volných míst. 

Jak probíhá platba? 

Úhradu částky (2 600 korun za Příměstský tábor/3 100 korun za Letní kemp) proveďte převodem na účet klubu: 107-6517050227/0100 (Komerční banka) do 20. června.

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte

Poznámka pro příjemce: účastnický příspěvek na Příměstský tábor/Letní kemp - jméno, příjmení 

Mám jinou otázku?

Kontaktujte sportovní manažera Technology Florbal Mladá Boleslav Jana Pazderu (pazdera@florbalmb.cz, 774 332 399).

Video: Florbalové léto 2017

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner