Technology florbal Mladá Boleslav

Výsledky mládežnických týmů v období 21.3. - 25.3.

 
 

27. března, Redakce

Uplynulý týden byl pro celou mládežnickou strukturu Technology Florbal Mladá Boleslav náročný, do programu vstupovaly středeční a páteční dorostenecké dohrávky. Přesto si dorost poradil a má nakročeno do nadstavbové fáze své soutěže, protože v klíčovém utkání porazil Spartu 4:3. Přehled všech výsledků včetně komentářů trenérů je na webu.

KB liga juniorů, čtvrtfinále B, 1. zápas (25.3.)

Florbal Ústí - Technology Florbal MB  9:5

Komentář trenéra Petra Kološe: "Rozdíl byl především v útočném pásmu, kde si soupeř počínal mnohem vyspěleji a řešil situace s větším nadhledem. Stav série je 1:0, doma budeme bojovat o vyrovnání."

Odveta se hraje v úterý 27. března od 20.30 hodin v Nové městské sportovní hale Mladá Boleslav.

1. liga dorostenců - skupina B

23.3. Viking Group TJ Kobylisy - Technology Florbal MB Black 2:11
24.3. ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB Black 3:4

Komentář trenéra Tomáše Nováka: "V pátek večer jsme v dohrávce sehráli zápas s Kobylisy. Toto utkání sloužilo především k přípravě na sobotní rozhodující zápas o postup na MČR. Jsem rád, že jsme téměř celý zápas měli hru pod kontrolou. Ještě jednou děkujeme vedení Kobylis, které nám vyšlo v tomto ohledu vstříc.

Po pátečním zápase jsme zůstávali v Praze na hotelu, abychom co nejvíce zregenerovali a mohli v sobotu předvést nejlepší výkon. Po nevydařené první desetiminutovce, v které jsme obdrželi dvě branky, jsme postupem času převzali otěže hry my. Trápili jsme se trochu ve finální fázi a skvěle zachytal brankář Sparty. Přestože jsme po obratu obdrželi necelých pět minut před koncem vyrovnávací gól na 3:3, našli jsme ještě sílu zlomit zápas na svou stranu. Sparta si poté v šesti hráčích vytvořila jednu velkou šanci, tu pozične dobře vychytal náš brankář Macík.

Teď už zbývá poslední krok k osmifinále MČR. A to zápas s Vinohrady. Děkuji klukům za jejich nasazení."

Závěrečné utkání TJ Sokol Královské Vinohrady - Technology Florbal MB Black se hraje ve čtvrtek 29. března od 18.30 v Městské sportovní hale Mladá Boleslav.

PH+SČ liga dorostenců – skupina B (dohrávka 10. kola)

21.3. Florbalová akademie Mladá Boleslav - Technology Florbal MB White 2:6

Komentář trenéra Radima Křenka: "Tradiční derby. S ohledem na počet hráčů soupeře to bylo na jednu bránu - snažili jsme se přehrát beton protivníka. Kluci se s tím prali hůř a líp. Nicméně hráli jsme s chutí a zaslouženě vyhráli."

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 1. koš (24.3.)

Technology Florbal MB Black - Panthers Praha 4:5
FAT PIPE Florbal Chodov - Technology Florbal MB Black 4:1
Technology Florbal MB Black - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:1

Komentář trenéra Radima Křenka: "Výsledkově i herně nepovedený turnaj. Byť se kluci snažili, dělali mnoho chyb, které soupeři na této úrovni trestají. Musíme se zlepšit ve hře s míčkem, při které nám soupeř nedává tolik prostoru jako slabší týmy."

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 6. koš (24.3.)

Black Angels White - Technology Florbal MB White 3:3
Technology Florbal MB White - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:6
Technology Florbal MB White - FBC Kutná Hora 1:7

Komentář trenéra Jana Zoufalého: "Herně povedený turnaj, přestože výsledky tomu tolik neodpovídají. Kluci makají a ze hry mají radost, což je na hřišti vidět. Jsme rádi, že mladší kluci se herně posouvají."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 1. koš (24.3.)

Technology Florbal MB White - Floorball Club Falcon Black 12:4
ACEMA Sparta Praha fashion26.cz - Technology Florbal MB White 8:12
Florbalová akademie Mladá Boleslav-červení - Technology Florbal MB White 4:13

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "Musím kluky pochválit za výkon ve všech třech zápasech turnaje. Je vidět dobrá práce trenérů od přípravky až po mladší žáky, kde většina hráčů tohoto týmu už trénuje, i když jsou věkově stále elévové. Ve hře měli přehled a herně převyšovali soupeře v prvním koši. Kvalitní výkon v brance odvedl i Jirka Procházka. Děkuji za početné zastoupení rodičů v hledišti."

Další fotky z turnaje boleslavských elévů White najdete pod článkem. 

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš (24.3.)

Technology Florbal MB Blue - FBK Draci Čerčany 10:7
FbK Olymp Praha Poseidon - Technology Florbal MB Blue 5:4
Technology Florbal MB Blue - FAT PIPE Florbal Chodov White 6:9

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: "Do turnaje jsme nevstoupili úplně ideálně. Nevychazela nám kombinace a do soubojů se klukům taky moc nechtělo. Druhou půlku se hra zvedla a vypadalo to líp. Nakonec jsme soupeře porazili, i když musím přiznat že soupeř zřejmě odešel fyzicky.

Druhý zápas jsme naopak začali dobře, ovsem zradila nás koncovka tak jako v celém turnaji. Pořadí týmů v základní skupině rozhodovala minitabulka a díky lepšímu skóre jsme hráli o 3. místo proti Chodovu. Opět výborný začátek, ale výkon upadal s blížícím se koncem zápasu. Konečné 4. místo se může vzhledem k našim ambicím jevit jako neúspěch, ale nechybělo málo a mohlo to být horší.

Chci klukům poděkovat za turnaj. Jmenovitě vyzdvihnu Ondru Žitného, který běžně nastupuje v poli, tentokrát se postavil do brány a tým v několika momentech podržel."

Technology Florbal MB Green - FAT PIPE Florbal Chodov White 7:5 
TJ Sokol Mukařov - Technology Florbal MB Green 6:6
Technology Florbal MB Green - FBK Draci Čerčany 8:4

Komentář trenéra Lubomíra Krkošky: bude doplněn

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 4. koš (24.3.)

Panthers Praha C - Technology Florbal MB Black 6:9
Technology Florbal MB Black - Prague Tigers Orange 8:9
Technology Florbal MB Black - ACEMA Sparta Praha White 2:9

Komentář trenéra Pavla Boušky: "Po úvodní výhře jsme smolně prohráli o gól ve druhém utkání. Stáhli jsme manko z 4:9 na 8:9, bohužel nám nebyly uznány dva sporné góly a zvonila i tyčka. Hráli jsme tedy o třetí místo a fyzicky vyspělejší tým Sparty byl nad naše síly."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 6. koš (24.3.)

Technology Florbal MB Orange - Floor Maniacs Mělník 8:11
Technology Florbal MB Orange - SK Florbal Benešov II. 1:5
Tigers FK Jižní Město - Technology Florbal MB Orange 7:5

Komentář trenéra Jana Vonáška: "Turnaj v Mělníku se týmu Orange nevyvedl. Největšími problémy naší hry bylo málo pohybu po hřišti, přesnost střelby a hlavně týmovost. Výkony byly podprůměrné ve všech aspektech naší hry."


Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner