Technology florbal Mladá Boleslav

O víkendu doma začíná semifinále play-off proti Spartě!

 
 

29. března, Redakce

Pauza po čtvrtfinálové sérii se blíží ke konci, jde se znovu hrát! Technology Florbal Mladá Boleslav se chystá na boj o Superfinále 2018! V Městské sportovní hale o víkendu 31. března a 1. dubna zahajuje semifinále play-off proti ACEMA Sparta Praha. V sobotu se hraje od 13.40 hodin (přímý přenos na ČT sport), v neděli od 15.00 hodin.

Mladá Boleslav měla po čtvrtfinálovém postupu přes Pardubice (4:0 na zápasy) téměř dvoutýdenní prostor na přípravu. "Využili jsme ho dobře. Hodně jsme trénovali, zavedli jsme i novinku - ranní střelecký trénink. Jsme kvalitně připraveni nejen po fyzické stránce. Chtěli jsme trochu dohnat kondici, ale zapracovali jsme i na tom, abychom na Spartu byli herně dobře připraveni," říká boleslavský trenér Jan Pazdera před semifinálovým rozjezdem. 

Ovšem ani Sparta se ve čtvrtfinále nezdržela o mnoho déle, v pražské sérii vyřadila Bohemians 4:1 na zápasy. Přestože míří mezi čtyři nejlepší po 17 letech, Pazdera odmítá, že by jeho tým čekala snadná práce: "Bude to mnohem těžší než proti Pardubicím. Neočekávám, že by nám Sparta cokoliv usnadnila. Je to tým s výborným charakterem, morálkou, dokáže pracovat celých 60 minut. To nás bude nutit k maximální koncentraci v každý moment každého zápasu, což vítám, protože to bude dobrá zkouška před případným dalším pokračováním sezony."

Sobotní úvodní střetnutí série vysílá ČT sport přímým přenosem od 13.40 hodin. Zápasu bude předcházet turnaj mládežnických kategorií mezi Technology Florbal Mladá Boleslav a Florbal Teplice, s nimiž boleslavský klub úspěšně spolupracoval na podzimním výjezdním utkání proti Ústí nad Labem a teplická mládež nyní uvidí superligové semifinále. 

Při nedělním utkání o první přestávce proběhne finále divácké soutěže s RE/MAX Priority, do které se fanoušci mohli v průběhu sezony zapojit hlasováním RE/MAX Priority nejlepších hráčů zápasu na boleslavských superligových utkáních. Finalisté soutěže se utkají ve střelecké dovednostní soutěži o Porsche na víkend zdarma od RE/MAX Priority. 

1. semifinále play-off

Technology Florbal Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha

2. semifinále play-off

Technology Florbal Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha

Sestřih: boleslavské domácí vítězství 14:6 v základní části nad Spartou

Upozornění pro fanoušky Sparty

Diváci s výraznými symboly hostujícího klubu (bundy, mikiny, trika, dresy, čepice, šály, transparenty atd.) a diváci aktivně povzbuzující hostující mužstvo budou z bezpečnostních důvodů vpuštěni pouze do sektoru E, jehož dostatečnou kapacitu pořadatel vyhradil v souladu se soutěžním řádem hostujícím fanouškům. Do hostům vyhrazeného sektoru E naopak nebudou vpuštěni diváci s výraznými symboly domácího klubu a aktivně povzbuzující domácí mužstvo. Pořadatelská služba může bez náhrady znehodnotit vstupenku a odepřít vstup do hlediště divákům, kteří nebudou respektovat výše uvedené pokyny.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner