Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Sparta vs. Boleslav! Šlágr před mistrovstvím světa

 
 

20. listopadu 2018, Redakce

V Tipsport Superlize už zbývá odehrát před mistrovstvím světa jediný zápas. A bude to šlágr. Technology Florbal Mladá Boleslav v úterní dohrávce 13. kola míří do hlavního města, střetne se s vedoucím týmem soutěže ACEMA Sparta Praha.

Hrát se bude o hodně. Když Mladá Boleslav zvítězí, vrátí se na druhé místo tabulky a především sníží manko na vedoucí Spartu, která dosud ztratila jen dva body hned v prvním kole ve Střešovicích.

Naopak když uspěje Sparta, navýší svůj náskok na čele už na sedm bodů, což by pro ni byl těsně po polovině základní části skvělý a zcela nečekaný počin.

Sparta se na utkání náležitě připravuje, s dodavatelem florbalového vybavení Salming, který je mimochodem partnerem obou klubů, chystá i zajímavý doprovodný program.

Ve stánku Salmingu si fanoušci budou moci poprvé naživo prohlédnout florbalky speciálně vyrobené k mistrovství světa v limitované edici pro švédské hvězdy Kima Nilssona a Rasmuse Sundstedta. Dále Salming připravil exkluzivní nabídku dětských, juniorských a seniorských florbalek, čepelí, omotávek, vaků, míčků a doplňků, které bude možné zakoupit výhradně během tohoto utkání se slevou až 63 procent.

Soutěžit se také bude o florbalky Salming dle vlastního výběru, proběhne fotosoutěž na Instagramu o nejzajímavější fotku a tak dále. Zkrátka hodně florbalové zábavy.

Boleslavský trenér Jan Pazdera před cestou na Podvinný mlýn říká: "Očekávám těžký zápas. Sparta oproti minulé sezoně opět udělala velký progres, šla nahoru. Viděl jsem některé její zápasy v této sezoně a Sparta má větší kvalitu ve hře s míčkem než dřív. Lídrem tabulky je zaslouženě, dokáže podávat nejvyrovnanější výkony."

dohrávka 13. kola Tipsport Superligy

ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal Mladá Boleslav    

zápas 13. kola Tipsport Superligy se hraje v úterý 20. listopadu od 19.00 hodin v Aréně Sparty Podvinný mlýn

Videopřenos: LSTV.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner