Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výsledky mládežnických týmů v týdnu 14.11. – 18.11.

 
 

21. listopadu 2018, Štěpán Švejda

Tradiční souhrn mládežnického dění v Technology Florbal Mladá Boleslav: junioři v KB lize vyhráli ve středu i v sobotu, o víkendu hrály oba dorostenecké týmy, tři družstva mladších žáků a čtyři týmy přípravky.

KB liga juniorů - skupina A - 4. kolo (14.11.)

Florbal Ústí – Technology Florbal MB 4:5 v prodl. (1:1, 0:2, 3:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 17. Sattler (Schneider) 47. Sattler (Pucarević) 58. Krupica (Kawulok) 60. Vlček (Vybíral), 19. Martínek30. Hložek (Goll) 37. Sobotka (Vyhnánek) 59. Šlechta (Kučera) 62. Hejduk (Kárník). Rozhodčí: Jelínek, Libecajt. Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. Diváků: 38.

Sestava Technology Florbal Mladá Boleslav: Macík - Vyhnánek, Kárník, Goll, Korych, Zmatlík, Zoufalý, Štecha, Peštál, Kohút, Sobotka, Hložek, Hejduk, Martínek, Šlechta, Kučera, Švejda, Tomšík, Vajsejtl.

Komentář trenéra Martina Šáchy: "Ztratili jsme bod. Soupeř si ho vybojoval jednoduchou, ale efektivní hrou při závěrečné power-play. Můžeme být spokojeni s nasazením a koncentrací, ale musíme se zlepšit v herních věcech."

KB liga juniorů - skupina A - předehrávka 10. kola (17.11.)

Technology Florbal MB – 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:6 (1:0, 2:1, 4:5)

Branky a nahrávky: 3. Vyhnánek (Švejda), 24. Sobotka, (Šlechta) 26. Hejduk (Švejda) 42. Peštál (Vyhnánek) 43. Kučera (Šlechta) 51. Peštál (Vyhnánek) 52. Hložek (Hejduk) - 40. Gattnar (Malina) 47. Herblich 55. Sidunov (Malina) 57. Vojáček (Besta) 59. Koch 60. Vojáček (Gattnar). Rozhodčí: Rousek, Sochůrek. Vyloučení: 4:0. Využití: 0:0. Diváků: 43.

Sestava Technology Florbal Mladá Boleslav: Macík - Vyhnánek, Kárník, Goll, Korych, Zoufalý, Štecha, Peštál, Sobotka, Hložek, Hejduk, Martínek, Šlechta, Kučera, Švejda.

Komentář trenéra Martina Šáchy: "Prezentovali jsme se slušnou hrou na míčku a plnili věci, na kterých jsme se před zápasem domluvili. Nedisciplinovanost a malé nasazení nás málem stálo výsledek."

1. liga dorostenců – skupina B – 9. kolo

Technology Florbal MB Black – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9 (1:2, 4:2, 4:1)

Branky a nahrávky: 4. Zmatlík 20. Duda (Horký) 25. Horký (Duda) 30. Duda (Majer) 30. Majer (Kulík) 32. Valenta (Kulhavý) 43. Majer 44. Kafka (Dudek) 45. Majer (Duda) - 3. Fišera (Vyhnánek) 11. Zmatlík (Vajsejtl) 22. Souček (Pužman) 28. Zmatlík (Vajsejtl) 37. Krouský rozhodčí: Čadek, Strnad. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváků: 12.

Sestava Technology Florbal MB Black: Tomšík – Vyhnánek, Fišera, Zeman, Prokorát, .Pužman, Zmatlík, Vajsejtl, Krouský, Kohút, Hložek, Zajíček, Souček.

Technology Florbal MB Black – Viking TJ Kobylisy 12:2 (1:3, 1:2, 0:7)

Branky a nahrávky: 10. Čejka 30. Karnet (Krejčí) - 6. Prokorát (Zajíček) 8. Souček (Zmatlík) 14. Prokorát (Krouský) 24. Zajíček 26. Zajíček (Pužman) 31. Zmatlík (Fišera) 34. Zmatlík (Vajsejtl) 37. Pužman (Zajíček) 41. Zajíček (Zeman) 42. Kohút (Souček) 43. Kohút (Prokorát) 43. Souček (Zmatlík) rozhodčí: Čadek, Strnad vyloučení: 2:0 využití: 0:0 diváků: 13

Sestava Technology Florbal MB Black: Tomšík – Fišera, Zeman, Prokorát, Pužman, Zmatlík, Vajsejtl, Krouský, Kohút, Zajíček, Souček.

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "V sobotu nás čekal náročný den, jelikož nám hrály všechny 3 týmy, a proto jsme se nemohli spolehnout na kompletní dorostenecký kádr. První zápas jsme sehráli proti papírově silnějšímu soupeři - Chodovu. Do zápasu jsme vstoupili v dobrém tempu a hráli jsme dobrý florbal ze zabezpečené obrany. To mělo za důsledek vedení 1:0. Vzápětí jsme dostali smolný gól na 1:1. Celou první třetinu jsme hráli velice slušně a stejně jsme vstoupili i do druhé. Jenomže na konci druhé třetiny jsme vypnuli na tři minuty a dělali laciné chyby, ze kterých soupeř trestal. Nedisciplinovanost jednotlivých hráčů nás stála pokus o závěrečný tlak bez gólmana. Na druhou stranu musím hráče pochválit za půlku zápasu, byli jsme rovnocenným soupeřem druhému týmu dorostenecké ligy. To nám ukazuje, že jsme schopni hrát s každým týmem v lize, ale musíme se soustředit a hrát celý zápas, půlka prostě stačit nebude. Do druhého zápasu jsme šli s mladým týmem, prospali jsme první třetinu, ve které jsme se přizpůsobili soupeřově hře. Jsem rád, že jsme v týmu našli vůdčí typy hráčů, kteří na sebe vzali odpovědnost a vedli mladý tým za vítezstvím. V tomto zápase jsme se spíš prali sami se sebou než se soupeřem. Závěrem bych chtěl pochválit starší žáky, kteří nastoupili do turnaje, všichni předvedli výkon, za který se v dorostenecké lize nemusí stydět."


Dorostenci Technology Florbal MB Black. Foto: Michal Hodík

2. liga dorostenců – skupina 3 – 9. kolo

Technology Florbal MB White – OLYMP FLORBAL 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 1. Hendrych (Kostroun) 33. Kostroun - 9. Háček (Nedoma) 10. Thoma (Čermák) 15. Pechar (El Walily) 33. Thoma (Čermák). Rozhodčí: Třešňák, Zeman. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0.

Sestava Technology Florbal MB White: Kopal – Zeman, Kostroun, Langer, Červinka, Kvapil, Krouský, Švejda, Kratochvíl, Hendrych, Zajíček, Helebrand, Martinásek

FC Bučis Team - Technology Florbal MB White 9:1 (2:1, 2:0, 5:0)

Branky a nahrávky: 6. Pekař 10. D. Novák (Kolář) 21. Š. Novák (Počta) 24. Š. Novák (Počta) 37. Šubrt (Macháček) 38. Krupauer (Počta) 42. Š. Novák (Krupauer) 42. Štrobach (Pekař) 43. Kolář (Hájek) - 15. Kostroun Rozhodčí: Dragoun, Zeman. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0.

Sestava Technology Florbal MB White: Dufek – Košek, Kostroun, Langer, Červinka, Kvapil, Čížek, Kratochvíl, Hendrych

Komentář trenéra Lukáše Studeného: "V prvním zápase jsme nebyli schopni trefit branku, a soupeř to potrestal. V druhém zápase jsme si aspoň trochu spravili střeleckou chuť."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 2. koš (18.11.)

Technology Florbal MB Black - FBC Kutná Hora - Černí 7:0
Tatran Střešovice - Technology Florbal MB Black 2:1
BLACK ANGELS 2006 - Technology Florbal MB Black 6:4

Komentář trenéra Štěpána Švejdy: "I přes celkové umístění musím kluky pochválit za nasazení a spolupráci. S taktickými pokyny se trochu prali, ale snažili se a to oceňuji. Především se mi líbil zápas s Tatranem, kdy hráči předváděli velice solidní výkony. Děkuji i rodičům za podporu a pomoc s pořádáním."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 3. koš (18.11.)

Floorball Club FALCON black - Technology Florbal MB White 3:4
Technology Florbal MB White - Start98 Praha-Kunratice Black 0:5
Technology Florbal MB White - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 1:4

Komentář trenéra Aleše Höffera: "Mladší žáci White se vrátili do 3. koše po postupu z minulého turnaje. Herní pohodu si přenesli i do první poloviny zápasu, ve kterém nakonec vyhráli 4:3. V druhém zápase už přišel těžší soupeř a přidala se i smůla v zakončení. I přes bojovný výkon z toho byla prohra a souboj s Bohemians o třetí místo. V tomto zápase už nezbylo moc sil a nakonec čtvrté místo je zaslouženým výsledkem. Je na čem pracovat, ale jsme na dobré cestě."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 10. koš (17.11.)

Technology Florbal MB Blue - SK Florbal Benešov II. 7:6
Florbal Neratovice - Technology Florbal MB Blue 3:2
BLACK ANGELS ROOKIES - Technology Florbal MB Blue 5:12

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "Tento turnaj mlžů v Benešově především sloužil k začlenění hráčů ročníku 2008 (elévové) do kategorie mlžů. V týmu bylo 50 procent hráčů elévů, kteří nastupují pravidelně ve své kategorii a hrají pouze trojkový florbal na menším hřišti. Musím hráče celkově pochválit, jak přistoupili ke hře na větším hřišti, než byli doposud zvyklí. Před turnajem jsme si dali za úkol udržet tento koš a to se klukům povedlo. V prvním zápase proti místním kluci dotahovali a po zásluze zápas otočili do vítězného konce. Dvě výhry a jedna prohra stačila na konečné třetí místo v turnaji. Chci touto cestou poděkovat rodičům za podporu a dopravu na turnaj."


Mladší žáci Technology Florbal MB Blue. Foto: Tomáš Hajný

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 13. koš (17.11.)

OLYMP FLORBAL Achilles - Technology Florbal MB Green 0:8
Sokol Benátky n/J - Technology Florbal MB Green 0:5
SK Dvojka Praha D - Technology Florbal MB Green 0:7

Komentář trenéra Luboše Krkošky: "Velmi vydařený turnaj, kluci bez jediného obdrženého gólu předvedli solidní výkony, za které je musím pochválit."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 1. koš (18.11.)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB Black 5:13
Technology Florbal MB Black - BLACK ANGELS 2010 9:3
Technology Florbal MB Black - SK Florbal Benešov I. 6:7

Komentář trenéra Pavla Boušky: "S kluky jsme si to užili a zaslouží si velkou pochvalu. Dostali se až do finále, kde nechali srdíčko, i když to nakonec těsně nestačilo."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš (18.11.)

FBC Draci Čerčany - Technology Florbal MB White 8:5
Technology Florbal MB White - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:8
Technology Florbal MB White - Florbal Jesenice 4:6

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 4. koš (18.11.)

Florbalová akademie MB-Milovice - Technology Florbal MB Green 2:12
Technology Florbal MB Green - Start98 Praha-Kunratice-Táborská 9:1
OpenCamps Tatran Střešovice - Technology Florbal MB Green 5:13

Technology Florbal MB Blue - SK Florbal Benešov II. 1:1
OpenCamps Tatran Střešovice - Technology Florbal MB Blue 15:3
Technology Florbal MB Blue - Start98 Praha-Kunratice-Táborská 0:8

Komentář trenéra Luboše Krkošky: "Turnaj jsme zvládli. Blue udrželi se štěstím čtvrtý koš a hráči týmu green postoupili. Hra odpovídala výsledkům - kluci z blue převážně bránili, občas zahrozili z nějakého brejku. Kluci z green si to užívali."

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner