Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Užijte si MS se Salmingem! Švédské hvězdy budou na dosah

 
 

30. listopadu 2018, Redakce

Od soboty 1. prosince se v Praze koná mistrovství světa ve florbale a pro všechny hráče a sportovní fanoušky to bude velká událost. Do Prahy se sjedou nejlepší hráči z celého světa a jako obvykle budou k největším favoritům šampionátu patřit týmy Švédska, Finska, Švýcarska a samozřejmě i český národní tým.

Po celé republice bude probíhat mnoho doprovodných akcí, ale epicentrem dění bude Praha. A právě na pražský Pankrác je naplánována zajímavá doprovodná akce partnera našeho klubu, švédské značky Salming.

Salming ve své značkové prodejně chystá po celý týden zajímavé slevy – každý den na jiné florbalové vybavení, ale především během mistrovství představí dvě nové florbalky vyrobené speciálně na mistrovství světa pro dvě švédské hvězdy – Kima Nilssona a Rasmuse Sundstedta. V prodeji budou po celé mistrovství pouze v prodejně Salming Praha Pankrác za unikátní cenu 2 199 Kč. V dětských délkách pak za 999 Kč.  

A to není vše! Na středu 5. prosince je naplánována osobní účast obou švédských hvězd spojená s jejich autogramiádou.

Pokud budete chtít získat podpis od florbalových superstars, zakoupit si jejich florbalku za unikátní cenu nebo si vybrat ze zajímavých slev, sledujte stránku praha.salming.cz a sociální sítě partnerské značky Salming. A především, dorazte během mistrovství na Pankrác do obchodu Salming, který je hned vedle nákupního centra Arkády Pankrác.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner