Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Superliga po MS: v pátek ve Znojmě, v neděli doma s Vítkovicemi

 
 

13. prosince 2018, Redakce

Po domácím světovém šampionátu se opět rozbíhá Tipsport Superliga. Technology Florbal Mladá Boleslav míří v pátek 14. prosince do Znojma, hned v neděli 16. prosince nastoupí doma v Městské sportovní hale proti Vítkovicím.

Víc než třítýdenní přestávka je u konce. Mladá Boleslav ji využila k přípravě na celkem nabitý a důležitý přelom roku. Než se bude servírovat kapr a řízky, nastoupí ještě čeští mistři ve Znojmě (pátek 14. prosince), doma proti Vítkovicím (neděle 16. prosince) a na Podvinném mlýně proti Bohemians (pátek 21. prosince). Den před Silvestrem hraje Boleslav domácí televizní utkání proti Střešovicím a hned den po Novém roce letí výprava do Švédska na Pohár mistrů.

Ale hezky postupně. Prvním krokem je Znojmo, s devíti body aktuálně poslední tým Tipsport Superligy. I proto páteční soupeř měnil trenéry - Jana Šťastníka, který na vlastní žádost skončil, nahradil Karel Virgl.

“Jsem zvědavý, jak změna trenéra ovlivní hru Znojma. S ohlednem na to bude důležité soupeře nepodcenit. Během reprezentační přestávky jsme se poctivě chystali,” říká boleslavský trenér Jan Pazdera.

Hráči jeho týmu přetáhnou přes dresy černé pásky coby vzpomínku na zesnulého prezidenta klubu Josefa Volfa.

15. kolo Tipsport Superligy

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Technology Florbal Mladá Boleslav

zápas 15. kola Tipsport Superligy se hraje v pátek 14. prosince od 19.00 hodin v SH TJ Znojmo

Videopřenos: TVcom.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Přemysl Bališ, Peter Varga

Především vzpomínce na Josefa Volfa pak bude patřit nedělní domácí zápas v Městské sportovní hale proti Vítkovicím.

Poslední superfinalisté se utkají už potřetí v sezoně. V říjnu ve Vítkovicích Boleslav ovládla superligovou přestřelku 9:7, listopadová pohárová odveta na stejném místě patřila domácím v poměru 4:0. V tabulce je to mezi soupeři těsné, třetí Vítkovice ztrácejí na druhou Boleslav dva body.

“Čeká nás zápas, jehož výsledek může být klíčový pro co nejlepší výchozí pozici pro play-off. Utkání pro nás bude důležité nejen kvůli sportovnímu výsledku,” naráží kouč Jan Pazdera na boleslavský zármutek ze ztráty klubového prezidenta.

16. kolo Tipsport Superligy

Technology Florbal Mladá Boleslav - 1. SC TEMPISH Vítkovice

zápas 16. kola Tipsport Superligy se hraje v neděli 16. prosince od 17.00 hodin v MSH Mladá Boleslav

Videopřenos: LSTV.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner