Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav míří na Vinohrady, Curney už atakuje rekord Dóži

 
 

18. ledna, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav míří v 21. kole Tipsport Superligy do Prahy, se Sokolem Královské Vinohrady se utká v sobotu 19. ledna od 19.30.

Do konce základní části zbývá šest kol, Mladá Boleslav stále drží první příčku, ale po nedělní prohře 5:10 na Chodově už Středočeši nemají žádný náskok, vedou „jen“ o skóre před Spartou.

Vinohrady jsou v ráži, jakou na superligových hřištích nepamatují. Bodovaly čtyřikrát v řadě, po Vánocích doma obraly Českou Lípu (7:6 v prodloužení) i Vítkovice (5:3) a venku Ostravu (7:3). To žlutočerné posunulo na desátou příčku, čtyři body od osmičky pro play-off.

„Vinohradům se v průběhu sezony podařilo dobře posílit kádr, od té doby jsou překvapením soutěže, obzvlášť na domácím hřišti jsou hodně silné a nečeká nás jednoduché utkání,“ říká boleslavský trenér Jan Pazdera. V úvodu sezony nad svým bratrem Michalem, koučem Vinohrad, zvítězil 12:3.

Kromě jiného bude zajímavé také sledovat Jiřího Curneyho. Během minulého víkendu jako první hráč české nejvyšší soutěže pokořil hranici 600 bodů v základní části a teď míří k dalšímu milníku.

Ve dvaceti superligových zápasech nasbíral už 69 bodů (31+38), takže ho jen pět bodů dělí od maxima Patrika Dóži, který uzavřel základní část sezony 2016/2017 v dosud platném rekordu 74 bodů ve 22 zápasech.

21. kolo Tipsport Superligy

TJ Sokol Královské Vinohrady - Technology Florbal Mladá Boleslav

zápas 21. kola Tipsport Superligy se hraje v sobotu 19. ledna od 19.30 hodin v hale TJ Sokol Královské Vinohrady  

Videopřenos: TVcom.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Jakub Furmánek, Vlastimil Šolc

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner