Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výsledky mládežnických týmů v období 24.1. – 27.1.

 
 

31. ledna, Štěpán Švejda

Ještě než se rozdá pololetní vysvědčení, vyjela mládežnická družstva Technology Florbal MB rozdat pár gólů svým soupeřům v daných kategoriích. Výsledky, fotky a komentáře trenérů naleznete níže v článku.

KB liga juniorů – skupina A – 14. kolo (24.1.)

Sokol Pardubice - Technology Florbal MB 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 6. Kohoutek, 7. Kučera (Czeszewski), 34. Šmíd (Kohoutek), 47. Vlasák (Czeszewski), - 15. Martínek (Kučera), 30. Goll (Macík), 33. Švejda (Vyhnánek), 50. Kučera (Šlechta), 60. Korych (Vyhnánek). Rozhodčí: Balla, Typl. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:1.

Sestava Technology Florbal MB: Macík - Vyhnánek, Kárník, Goll, Korych, Zmatlík, Dufek, Švejda, Zoufalý, Peštál, Štecha, Sobotka, Martínek, Šlechta, Vajsejtl, Kučera, Hložek.

Komentář trenéra Martina Šáchy: "Měli jsme štěstí, že díky našemu výkonu v první třetině soupeř neodskočil o více branek. Na druhou stranu, i přes to, že se nám nedařilo technicky, jsme zvládli fungovat v obranných rolích a proměnit těžce vytvořené šance. Díky tomu jsme dnes šťastnějším týmem."

KB liga juniorů – skupina A – 13. kolo (26.1.)

BLACK ANGELS - Technology Florbal MB 6:7 (4:2, 2:1, 0:4)

Branky a nahrávky: 5. Janda (Burian), 13. Burian (Janda), 14. Vávra (Veselý), 19. Čáslava, 21. Burian (Čáslava), 35. Burian (Janda), - 12. Zoufalý (Šlechta), 16. Goll (Šlechta), 24. Zoufalý (Kučera), 43. Goll (Korych), 45. Korych (Goll), 46. Šlechta (Kučera), 60. Šlechta (Kučera). Rozhodčí: Kropáček, Novák. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0.

Sestava Technology Florbal MB: Macík - Vyhnánek, Kárník, Goll, Korych, Zmatlík, Dufek, Švejda, Zoufalý, Štecha, Sobotka, Martínek, Šlechta, Vajsejtl, Kučera, Hložek.

Komentář trenéra Martina Šáchy: "Věděli jsme, že bude velmi důležitý vstup do zápasu. Ten se nám bohužel kvůli naší nedisciplinovanosti nepovedl, ale zlepšeným výkonem v druhé a třetí třetině jsme ztrátu dohnali. Hráli jsme proti velmi kvalitnímu soupeři, ale nemyslím si, že bychom na hřišti byli horším týmem."

1. Liga dorostenců – skupina B – 16. kolo (27.1.)

Technology Florbal MB Black - Tatran Střešovice 2:6 (1:0, 0:4, 1:2)

Branky a nahrávky: 12. Pužman (Zoufalý), 36. Švejda (Vyhnánek) - 19. Kočandrle (Švarc), 21. Pretl (Kočandrle), 23. Wojnar (Horák), 27. Wojnar (Kočandrle), 41. Rod (Švarc), 45. Padevět (Rod) rozhodčí: Fišer - Recht vyloučení: 2:3 využití: 0:1

Sestava Technology Florbal MB Black: Tomšík – Vyhnánek, Fišera, Dufek, Korych, Pužman, Zmatlík, Vajsejtl, Švejda, Zoufalý, Kohút, Sobotka, Hložek, Souček

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "O víkendu nás čekal jeden z nejdůležitějších zápasů sezony, ale ještě předtím jsme sehráli utkání s favorizovaným Tatranem. S ním jsme odehráli velice kvalitní utkání, Tatran jsme v některých fázích hry přehrávali. Bohužel, neproměňovali jsme šance jako v každém důležitém zápase a z utkání jsme si mohli odnést maximálně tak zkušenosti."

Panthers Praha - Technology Florbal MB Black 5:4 (1:1, 3:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 9. Waldhauser (Žiška), 24. Ježek (Waldhauser), 27. Petráň (Petrák), 30. Žiška (Petrák), 31. Petrák - 12. Švejda (Zoufalý), 18. Švejda (Vyhnánek), 22. Zoufalý (Pužman), 33. Zoufalý (Vyhnánek) rozhodčí: Fišer - Recht vyloučení: 4:2 využití: 1:2

Sestava Technology Florbal MB Black: Tomšík – Vyhnánek, Fišera, Dufek, Prokorát, Korych, Pužman, Zmatlík, Vajsejtl, Švejda, Zoufalý, Kohút, Hložek, Zajíček, Souček

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "Druhý zápas, jak jsem již zmiňoval, byl pro nás velice důležitý, jelikož se soupeřem válčíme o čtvrté místo, které zajišťuje postup do předkola play-off. Od začátku jsme hráli velice špatně, bez pohybu. Nedokázali jsme zareagovat na herní styl soupeře, který nám dělal velké potíže. Ani vedení 3:1, které jsme měli, jsme si nezasloužili. Postupem zápasu jsme o vedení přišli a ani závěrečný tlak v šesti nám nepomohl. Těžko se mi tento zápas hodnotí, připravovali jsme na to hráče, dokonce i klub nám v tomto velice pomohl, a i přesto jsme vyhořeli. Musíme se zaměřit na nedostatky, které nám zápas ukázal. Ač jsme si to teď udělali těžší, stále je o co hrát, a tak věřím, že nás tento výsledek nakopne do dalších zápasů."

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 2. koš (27.1.)

Technology Florbal MB Black - Start98 Praha-Kunratice Black 4:0
FBC Draci Říčany bílí - Technology Florbal MB Black 2:1
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Technology Florbal MB Black 5:6pn

Komentář trenéra Radima Křenka: "Turnaj druhého koše nám ukázal, jak velký je výkonnostní rozdíl mezi ním a košem prvním. Mnohem pomalejší tempo a kvalita tymů. Nicméně i přesto se nám nepodařilo turnaj zvládnout a postoupit zpět. Bohužel s absencí pěti hráčů základní sestavy jsme se nevypořádali. Turnaj jsme nakonec dohrávali na osm statečných a to už na úspěch v dnešní době není. Po dvou výhrách a jedné prohře jsme skončili na třetím místě. Děkuji klukům za bojovnost."

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 6. koš (27.1.)

Technology Florbal MB White - Florbalová akademie MB 5:7
FAT PIPE FLORBAL CHODOV white - Technology Florbal MB White 5:4
Technology Florbal MB White - ACEMA Sparta Praha Barr 11:5

Komentář trenéra Jana Zoufalého: "Po delší turnajové pauze jsme odehráli první zápas, který jsme herně nezvládli a prohráli se soupeři o gól. Až v posledním zápase se tým zvedl a hráči už hráli svůj standard. Věříme, že za 14 dní bude už turnaj z naší strany lepší."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 1. koš (26.1.)

Technology Florbal MB Black - Floorball Club FALCON black 12:4
Technology Florbal MB Black - Florbalová akademie MB červení 6:13
Technology Florbal MB Black - Technology Florbal MB Green 10:3

Technology Florbal MB Green - FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 20:2
ACEMA Sparta Praha RED - Technology Florbal MB Green 8:3
Technology Florbal MB Black - Technology Florbal MB Green 3:10 

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "Sobotní zasněžené ráno překvapilo nejen cestáře, ale i výpravu hráčů elévů Black a to v podobě nejmenšího možného rozměru hřiště, na kterém doposud v sezóně hráli. S touto skutečností se brzy vypořádali a porazili v prvním zápase Falcony dvouciferným rozdílem. Pak následoval prohraný zápas s Florbalovou akademií a o umístění se utkali s naším týmem Green a zakončili sobotní turnaj konečným třetím místem a tím trochu napravili špatný výkon z posledního turnaje. Poděkování opět patří rodičům za dopravu a podporu."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš (26.1.)

Technology Florbal MB White - FBC Kutná Hora - Orlové 5:12
FBC Draci Čerčany - Technology Florbal MB White 6:7
Technology Florbal MB White - FC Bučis Team Black 11:10

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: "Do turnaje jsme vstupovali s velkým očekáváním a odhodláním. Bohužel hned s prvním zápasem jsme museli rychle vystřízlivět. Tento turnaj nás nepotkal v ideální formě a rozpoložení. Přesto hráčům chci poděkovat za přístup a rodičům za podporu."

Technology Florbal MB Blue - TJ Sokol Královské Vinohrady 14:0
FC Bučis Team Black - Technology Florbal MB Blue 4:5
FBC Kutná Hora - Orlové - Technology Florbal MB Blue 10:4

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: "V prvním zápase se nám dařilo po všech stránkách. Měli jsme pohyb, aktivitu, chuť dávat góly, proto jsme vyhráli větším rozdílem. Ve druhém zápase nás čekal těžší soupeř, a i přes mírné polevení oproti prvnímu zápasu jsem byl s naší hrou spokojený. Finále se nám už tolik nepovedlo, bohužel od začátku zápasu jsme byli o pomyslný krůček pozadu. I tak chci kluky pochválit za jejich přístup a rodičům za aktivní podporu."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 5. koš (26.1.)

Technology Florbal MB Orange - Wizards DDM Praha 10 silver 5:4
FBC Slavia Praha bílí - Technology Florbal MB Orange 4:6
Prague Tigers Orange - Technology Florbal MB Orange 11:4

Komentář trenéra Václava Mlsny: "O víkendu jsme se zúčastnili turnaje v Zelenči. Kluci, navzdory tomu že byli pouze v pěti hráčích v poli, hráli s velkým nasazením a do zápasů vložili všechny své síly. Díky tomu jsme nakonec získali druhé místo. Hlavně bych chtěl pochválit hráče z přípravky, kteří doplnili elévy a vedli si výborně. Díky tomu, že jsem některé hráče ještě před rokem vedl v přípravce, mohu porovnat jejich výkonnost a musím uznat, že hráči udělali obrovský pokrok. Je vidět, že trenérský tým elévů odvádí skvělou práci. Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům za podporu."

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner