Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

V pátek v Ostravě, v neděli doma proti Otrokovicím

 
 

6. února, Redakce

Základní část Tipsport Superligy 2018/2019 míří do cílové rovinky, závěr tohoto týdne ozdobí dvoukolo. V pátek 8. února hraje Technology Florbal Mladá Boleslav na hřišti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V neděli 10. února potěší fanoušky doma v Městské sportovní hale, soupeřem bude Hu-Fa Panthers Otrokovice. Začínáme v 17.00 hodin.

Na přelomu ledna a února přerušil Tipsport Superligu mezinárodní termín určený reprezentačním akcím. Pro kluby to znamenalo, že měly jedno z posledních volnějších období, kdy se připravit na nejdůležitější měsíce sezony.

V případě Mladé Boleslavi to znamená boj o první místo v základní části a následné play-off. Zatím Boleslav vede o skóre před Spartou, takže každé zaváhání v posledních čtyřech kolech může být stěžejní.

“Je před námi víkend, který nás může výrazně přiblížit k prvenství po základní části, o které usilujeme. Víme, že nás nečeká jednoduchá práce - Ostrava má v posledních kolech solidní formu a s Otrokovicemi jsme v této sezoně ztratili bod venku, což je výstraha sama o sobě,” říká boleslavský trenér Jan Pazdera.

Zároveň jde o soupeře, kteří bojují o postup do play-off. Otrokovice jsou sedmé, ale jen s jednobodovým náskokem na devátou Ostravu.

V neděli do Městské sportovní haly přijede jako soupeř s Otrokovicemi Martin Rožnovják, který strávil v Mladé Boleslavi deset let a v týmu Panthers momentálně hostuje.

“Bude to pro mě speciální zápas, moc se na něj těším. Očekávám kvalitní utkání, plnou halu a samozřejmě rád uvidím staré známé,” vzkazuje Martin Rožnovják. Celý rozhovor s naším dlouholetým útočníkem si můžete přečíst v neděli v tištěném zápasovém programu Made in Bolka.

23. kolo Tipsport Superligy

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Technology Florbal Mladá Boleslav

zápas 23. kola Tipsport Superligy se hraje v pátek 8. února od 18.00 hodin v ČPP Aréně Ostrava

Videopřenos: TVcom.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula

24. kolo Tipsport Superligy

Technology Florbal Mladá Boleslav - Hu-Fa Panthers Otrokovice

zápas 24. kola Tipsport Superligy se hraje v neděli 10. ledna od 17.00 hodin v MSH Mladá Boleslav

Videopřenos: LSTV.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Jiří Müller, Matouš Novosad

Předprodej vstupenek: Ticketportal.cz

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner