Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav zářila v anketě Sportovec Středočeského kraje 2018

 
 

5. dubna, Redakce

Nejlepším sportovním kolektivem Středočeského kraje pro rok 2018 je Technology Florbal Mladá Boleslav. Klub úřadujících českých mistrů si vysloužil toto a další ocenění při čtvrtečním slavnostním vyhlášení v Benešově.

Mladoboleslavský florbalový klub prožil sportovně mimořádný rok 2018, což potvrdil slavnostní večer v Benešově. Superligový tým ovládl kategorii kolektivů, což je v konkurenci mnoha středočeských úspěšných sportovních klubů skvělá vizitka a ocenění za loňský premiérový titul v nejvyšší soutěži.

První místo patřilo také Janu Pazderovi v kategorii trenérů.

Stříbrný v kategorii kolektiv mládeže skončil dorostenecký tým Technology Florbal Mladá Boleslav, který v sezoně 2017/2018 obsadil třetí místo v 1. dorostenecké lize.

Mezi oceněnými byl také Jiří Curney na pátém místě mezi jednotlivci. Boleslavský tahoun neustále posouvá historické bodové milníky v Tipsport Superlize a v roce 2018 reprezentoval na mistrovství světa.

Boleslav tak volně navázala na ocenění za rok 2018, která v březnu získala ve svém městě.  V anketě Mladoboleslavský sportovec roku superligový tým také vládl, Jiří Curney skončil druhý mezi jednotlivci a trenér Jan Pazdera třetí mezi trenéry.

Ocenění v Benešově převzali úspěšní dorostenci a trenér juniorského týmu Martin Šácha, kteří zastoupili superligový tým připravující se v té době na obhajobu titulu v Superfinále 2019. 

“Slavnostní večer jsme si moc užili. Byla to pro nás příjemná změna vyrazit s týmem na společenskou akci a reprezentovat mladoboleslavský florbal i jinak než na hřišti,” řekl junior Sebastián Šlechta.

Anketu Sportovec Středočeského kraje vyhlašuje Středočeský kraj ve spolupráci se Středočeskou krajskou organizací České unie sportu. 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner