Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Superfinalisté mají ve středu autogramiádu v Bondy centru

 
 

7. dubna, Redakce

Čtyři dny před superfinálovou bitvou o titul se vybraní hráči Technology Florbal Mladá Boleslav budou podepisovat fanouškům. Ve středu 10. dubna od 15.00 hodin je čeká společná autogramiáda s týmem FK Mladá Boleslav v Bondy centru.

Technology Florbal Mladá Boleslav a FK Mladá Boleslav spolupracují ve sportovní i marketingové oblasti. Po seminářích pro trenéry obou klubů či soutěžích o sportovní ceny při florbalových i fotbalových zápasech je další událostí společná autogramiáda v Bondy centru.

Fanoušci se mohou těšit na Jiřího Curneyho, Jana Natova, Milana Tomašíka a další hráče Technology Florbal Mladá Boleslav, podepisovat se bude kompletní prvoligový kádr FK Mladá Boleslav, který patří v jarní části k nejúspěšnějším v nejvyšší české soutěži.

Děti si budou moci vyzkoušet střelbu na florbalovou branku a fanoušci se před Superfinále 2019 také mohou dovybavit ve stánku Made in Bolka Shopu. Připravený bude též fotokoutek a moderátor autogramiády Petr Plintovič vyzpovídá fotbalové i florbalové hosty.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner