Technology florbal Mladá Boleslav

Boleslav doma! Na sváteční čtvrtek hraje od 17 hodin

 
 

27. září 2017, Redakce

Mladoboleslavští fanoušci se dočkají! Ve čtvrtek 28. září čeká Technology Florbal Mladá Boleslav první standardní domácí zápas superligové sezony 2017/2018. Sváteční utkání začíná v Městské sportovní hale v 17 hodin. Soupeřem bude Hu-Fa Panthers Otrokovice.

Bude to svátek dvojnásob. Za prvé díky datu, kdy si připomínáme Den české státnosti. A za druhé díky programu: před utkáním bude mít oficiální rozlučku Ondřej Fojta.

A co kdyby ještě jeden florbalový důvod přidal Petr Novotný? V počtu asistencí v základní části v nejvyšší soutěži je na čísle 297, takže dorovnal historické maximum Petra Skácela. Boleslavský kapitán, jemuž se minulý týden narodila dcera Lucie, sahá po postu nahravače-rekordmana.

Na zápase s Otrokovicemi pokračuje vydávání klubových karet pro členy Technology Florbal Mladá Boleslav a Florbalové akademie Mladá Boleslav, které v sezoně 2017/2018 opravňují k získání volné vstupenky na superligové zápasy.

Boleslav půjde do svátečního utkání v pozici posledního superligového týmu, který zatím neztratil ani bod - ze čtyř zápasů má 12 bodů.

“Výsledkově musím být spokojený. Herně máme určitě co zlepšovat, ale je začátek sezony a spousta práce nás teprve čeká,” říká boleslavský kouč Jan Pazdera a připomíná okolnosti posledních utkání na Spartě a v Pardubicích: “Zvládli jsme je v dramatické koncovce spíš bojovností a týmovým nasazením, ale jsou to zkušenosti, které se nám mohou hodit do budoucna. Teď se těšíme zase zpět do domácího prostředí.”

Chcete si vybrat své místo v Městské sportovní hale? Předprodej vstupenek na utkání s Otrokovicemi probíhá přes  Ticketportal.

Na utkání určitě dorazte s předstihem, ať nezmeškáte slavnostní úvod.

Servis

Technology Florbal Mladá Boleslav - Hu-Fa Panthers Otrokovice

  • utkání 5. kola Tipsport Superligy se hraje ve čtvrtek 28. září od 17.00 v MSH Mladá Boleslav
  • předprodej vstupenek ticketportal.cz
  • on-line přenos ceskyflorbal.cz
  • videopřenos LivesportTV.cz
  • rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora

Věděli jste, že...

když Boleslav hrála s Otrokovicemi v minulé sezoně doma, zápas měl jen dva boleslavské střelce? Tomáš Chroust i Radek Krajcigr nasázeli hattrick a domácí vyhráli 6:2.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner