Technology florbal Mladá Boleslav

Mladá Boleslav si do semifinále vybrala Spartu

 
 

21. března, Redakce

Soupeřem Technology Florbal Mladá Boleslav v semifinále play-off Tipsport Superligy bude ACEMA Sparta Praha. Série začne v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi dvěma zápasy v sobotu 31. března (začátek ve 13.40, přímý přenos na ČT sport) a v neděli 1. dubna (15.00).

Stejně jako ve čtvrtfinále měla Mladá Boleslav díky prvenství v základní části možnost volby soupeře. Vybírala mezi Vítkovicemi a Spartou. “Naše volba je logická a očekávaná - ať už z pohledu sportovního, tak i logistického a ekonomického,” říká boleslavský sportovní manažer a trenér Jan Pazdera.

Mladá Boleslav ve čtvrtfinále postoupila přes Sokol Pardubice, sérii vyhrála 4:0. Teď ji čeká Sparta, která slaví účast mezi čtyřmi nejlepšími po 17 letech, ve čtvrtfinále přehrála Bohemians 4:1 na zápasy. “Čtvrtfinále jsme zvládli přibližně podle očekávání. I náš další soupeř ale prošel prvním kolem poměrně jednoznačně. Nečeká nás nic jednoduchého,” podotýká Pazdera.

O semifinálovém soupeři říká: “Sparta disponuje kvalitně sestaveným týmem v čele s výborným brankářem Benešem. Bude pro nás nebezpečná kombinací nadstandardně kvalitní přesilové hry, nebezpečných brejků a výborné obrany založené na enormním nasazení a skvělé disciplíně. Připravíme se co nejlépe.”

Semifinálové termíny v MSH Mladá Boleslav

1. zápas: sobota 31. března, 13.40 hodin (ČT sport)
Technology Florbal Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha

2. zápas: neděle 1. dubna, 15.00
Technology Florbal Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha

V základní části Boleslav porazila Spartu venku 7:6 a doma 14:6. "Boleslavská bilance se Spartou je dlouhodobě příznivá, ale rozhodne aktuální forma," dodává Pazdera.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner