Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Nominace na akademické MS a reprezentační soustředění

 
 

21. června 2018, Redakce

Dvě akce čekají v nejbližších týdnech florbalové reprezentanty. Nejlepší vysokoškoláci budou hrát od úterý 26. června na akademickém mistrovství světa v Polsku. V pátek 6. června pak začíná třídenní soustředění české reprezentace v Berouně. Na obou akcích má Technology Florbal Mladá Boleslav čtyřčlenné zastoupení.

Polská Lodž hostí akademické mistrovství světa florbalistů a florbalistek. Češi začínájí v úterý 26. června proti Finsku, ve čtvrtek 28. června pak nastoupí proti Japonsku. V pátek a v sobotu se hraje o medaile a umístění. V nominaci trenéra Radka Sikory jsou i čtyři hráči Technology Florbal Mladá Boleslav: obránci Tomáš Novák, Jan Řehoř a útočníci Josef Pluhař a Jakub Gruber.

Necelý týden po skončení akademického šampionátu se sejde seniorská reprezentace chystající se na prosincové mistrovství světa. I na tuto akci je nominován Jakub Gruber, dále dostali pozvánku také brankář Lukáš Bauer a útočníci Jiří Curney a Milan Tomašík. Soustředění proběhne od pátku 6. července do neděle 8. července v Berouně. 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner