Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Pět hráčů Boleslavi v nominaci národního výběru do 17 let

 
 

29. ledna, Redakce

Pětice talentovaných hráčů Technology Florbal Mladá Boleslav Ondřej Tomšík, Marek Korych (na snímku), Štěpán Švejda, Zdeněk Vyhnánek a Jan Zoufalý je v premiérové nominaci nově vzniklého národního výběru do 17 let.

Komise mládeže a vzdělávání Českého florbalu v minulých dnech ve spolupráci s Komisí reprezentace a mezinárodního rozvoje připravila pilotní projekt národního výběru do 17 let, který navazuje na práci s nejtalentovanějšími hráči z krajských dorosteneckých výběrů. Ty měly mimochodem svůj závěrečný turnaj v lednu v Mladé Boleslavi a tým Středočeského kraje skončil druhý.

Hlavním trenérem národního výběru do 17 let se stal Matěj Klucho. V průběhu února proběhnou čtyři jednodenní soustředění širšího výběru, z něhož vzejde závěrečná nominace pro mezinárodní turnaj v Chomutově od 24. do 28. dubna 2019.

Úvodní soustředění je na programu ve čtvrtek 7. února v Praze a z Technology Florbal Mladá Boleslav dostali pozvánku Ondřej Tomšík, Marek Korych, Štěpán Švejda, Zdeněk Vyhnánek a Jan Zoufalý.

Další informace o projektu národního výběru do 17 let najdete tady

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner