Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Poslední střídání Jirky Boušky! V sobotu proti České Lípě

 
 

22. ledna, Redakce

Legenda mladoboleslavského florbalu se rozloučí s kariérou. Útočník Jiří Bouška u příležitosti svých blížících se 40. narozenin naposledy nastoupí v nejvyšší soutěži. V sobotu 26. ledna od 19 hodin ho čeká zápas proti FBC 4CLEAN Česká Lípa. Utkání začíná v 19.00 hodin v MSH Mladá Boleslav, nezmeškejte slavnostní úvod.

Co zažil mladoboleslavský florbal, to pamatuje i Jiří Bouška. Byl u začátků florbalu ve městě, od roku 2004 nastupoval v nejvyšší soutěži, mezi elitou zvládl třináct sezon, hrál ještě v osmatřiceti. 

Teď ho čeká velké loučení - symbolicky pár dní před tím, než oslaví čtyřicetiny. 

Boleslavský veterán naposledy nastoupí v sobotu proti České Lípě. V jednom útoku se svým bratrem Pavlem a dlouholetým kapitánem Petrem Novotným odehraje úvodní střídání, jemuž bude předcházet slavnostní úvod. Proto určitě dorazte do Městské sportovní haly včas. 

"Bude to výjimečný moment výjimečného hráče a člověka. Věřím, že se nám slavnostní zápas vydaří po všech stránkách," říká boleslavský trenér Jan Pazdera.

Pro Jiřího Boušku půjde o zápas s číslem 365 v nejvyšší soutěži. V základní části jich odehrál 264, v play-off rovných sto. V součtu má na kontě 208 gólů a 143 asistencí. 

Sobotní mladoboleslavský soupeř, Česká Lípa, je v ráži. Po Novém roce doma Severočeši zdolali Chodov 8:7 po nájezdech a tento týden ve středu porazili Liberec 6:1. Nejproduktivnějším hráčem týmu je exboleslavský Radek Krajcigr (33+8 v 21 zápasech). 

22. kolo Tipsport Superligy

Technology Florbal Mladá Boleslav - FBC 4CLEAN Česká Lípa 

zápas 22. kola Tipsport Superligy se hraje v sobotu 26. ledna od 19.00 hodin v MSH Mladá Boleslav

Videopřenos: LSTV.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský

Předprodej vstupenek: Ticketportal.cz

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner