Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Poslední zápas roku 2018: před Silvestrem proti Tatranu

 
 

28. prosince 2018, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav se rozloučí se svými fanoušky předsilvestrovským zápasem. V neděli 30. prosince od 12.45 hodin hraje v Městské sportovní hale proti Tatranu Střešovice. Přímý přenos vysílá ČT sport, utkání bude posledním testem před Pohárem mistrů, na kterém Mladá Boleslav bude reprezentovat český florbal.

Na rozdíl od let minulých, tentokrát Mladá Boleslav má ve svém kalendáři zápas i mezi svátky. Přelom roku je pro ni důležitý, protože už ve středu 2. ledna odlétá boleslavská výprava na Pohár mistrů do Švédska.

Pomyslnou generálkou, ale především bojem o superligové body je proto nedělní zápas proti Tatranu Střešovice.

Mladá Boleslav před Vánoci poskočila na vedoucí příčku, Tatran je šestý, ale co umí, to ukázal ve vzájemném říjnovém utkání ve Střešovicích, které v posledních čtyřech minutách třetí třetiny otočil z 1:3 na 4:3.

“Chceme upevnit naši první pozici v tabulce. Zápas nebude jednoduchý, protože Tatran je jeden ze dvou týmů, který nás v této sezoně v lize dokázal porazit. Vnímáme utkání i jako prověrku před Pohárem mistrů,” potvrzuje boleslavský trenér Jan Pazdera.

Boleslavský klub připravil řadu doprovodných akcí.

Před Městskou sportovní halou se fanoušci mohou občerstvit u speciálního stánku. Vyrazit tak můžete zároveň na florbal i na oběd, nebo si prostě zpříjemnit sledování superligového mače svařákem.

Před utkáním dojde k předání šeku na 42 700 korun Kateřině Novákové, jíž patří výtěžek z charitativní aukce mistrovských dresů Technology Florbal Mladá Boleslav.

Mezi třetinami pak dojde k vyhlášení výsledků mládežnického miniturnaje mezi boleslavským klubem a FBC 4CLEAN Česká Lípa, který proběhne dopoledne v Nové městské sportovní hale.

18. kolo Tipsport Superligy

Technology Florbal Mladá Boleslav - Tatran Teka Střešovice

zápas 18. kola Tipsport Superligy se hraje v neděli 30. prosince od 12.45 hodin v MSH Mladá Boleslav

Videopřenos: CTsport.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Martin Both, Vladimír Černín

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner