Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Repríza pohárového finále už v osmifinále

 
 

12. listopadu 2018, Redakce

V minulých třech letech oba týmy pokaždé zápasily o pohárovou trofej ve finále. Teď se do něj určitě jeden z nich nedostane. Na souboj Florbal Mladá Boleslav a 1. SC Vítkovice totiž dojde v Poháru České pojišťovny už v osmifinále. Hraje se ve středu 14. listopadu od 19.00 ve Vítkovicích.

Pohár České pojišťovny před touto sezonou změnil svůj formát a zatímco Mladá Boleslav volila účast v nově zavedené letní vrcholové části proti soupeřům ze dvou nejvyšších soutěží, Vítkovice se protloukaly druhou částí po boku méně zajímavých týmů.

Každopádně pavouk proto svedl Mladou Boleslav a Vítkovice proti sobě už v osmifinále, což bude v této fázi určitě nadstandardní duel. Finalisté posledních tří pohárových ročníků proti sobě!

V roce 2016 v Plzni vyhrály Vítkovice po obratu z 0:2 na 3:2. O ročník později ve Zlíně Boleslav zvítězila 3:1. A letos v lednu v Mostě rozhodovaly nájezdy, po nichž uzmuli trofej znovu Vítkovičtí. Souboji dodá grády určitě i to, že týmy spolu soupeřily i v jarním Superfinále - 6:5 v prodloužení pro Boleslav.

Mistři uspěli ve Vítkovicích i v letošní základní části - v říjnu vyhráli 9:7.

“Hrát osmifinále poháru ve všední den na domácí půdě Vítkovic pro nás bude velká zkouška. My a soupeř jsme nejúspěšnější týmy poháru v posledních letech. Naše zápasy bývají plné emocí a vždy se hraje rychlý, technický florbal. Chceme Vítkovice porazit a postoupit do dalšího kola," řekl boleslavský trenér Jan Pazdera.

Osmifinále Poháru České pojišťovny

1. SC Vítkovice - Florbal Mladá Boleslav  

osmifinále Poháru České pojišťovny se hraje ve středu 14. listopadu od 19.00 v SC Dubina Ostrava

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Martin Both, Vladimír Černín

V neděli 18. listopadu odehraje Technology Florbal Mladá Boleslav poslední domácí superligové utkání před mistrovstvím světa. Boleslavským soupeřem v Městské sportovní hale bude od 17.00 hodin Sokol Pardubice.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner