Technology florbal Mladá Boleslav

Starší žáci ovládli Tatran Cup 2018

 
 

14. května, Redakce

Starší žáci Technology Florbal Mladá Boleslav přivezli zlato z Prahy. V konkurenci dalších jedenácti týmů vyhráli Tatran Cup, turnajem prošli o víkendu 12. a 13. května bez prohry.

Po dlouhodobých košových soutěžích jsou v kalendáři mládežnických týmů Technology Florbal Mladá Boleslav některé tradiční turnaje, řadí se mezi ně i Tatran Cup. První termín patřil starším žákům a boleslavský tým potvrdil vysoké kvality.

V sobotním programu Boleslav naprosto dominovala, když v základní skupině zvítězila 20:2 nad Tatran Střešovice Black a 10:1 nad Prague Tigers a ve čtvrtfinále odklidila z cesty Tatran Střešovice Red výsledkem 10:2.

Neděle byla podstatně náročnější, přesto Boleslav znovu měla v zápasech převahu. “Hradec Králové, náš semifinálový protivník, poctivě bránil, byl agresivní, nepříjemný, ale v držení míčku jsme byli lepší a přesvědčivě jsme došli k výhře 5:3,” komentuje průběh hlavní trenér starších žáků Radim Křenek.

Finále proti Black Angels bylo nejtěžším utkáním na turnaji. “Prohrávali jsme 0:1 a 1:2, ale pokaždé se nám vcelku rychle podařilo vyrovnat a poté jsme díky silné gólové pasáži odskočili na 4:2 a 7:3. Po dvou hloupě inkasovaných brankách jsme nakonec zvítězili 7:5, ale finálový rozdíl určitě mohl být vyšší,” říká kouč Křenek.

Svůj tým celkově chválí: “V osmdesáti procentech času jsme předváděli pohledný florbal, kluci a Kiki předvedli kvlaitní výkony, byl to z naší strany dobrý víkend. Na triumfu mají podíl i tři kluci z Kladna a z Vítkovic, kteří nás pro tento turnaj posílili.”

Tatran Cup 2018 pokračuje o nadcházejícím víkendu 19. a 20. května - tento termín je určen elévům a mladším žákům.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner