Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Útočník Jaromír Ekl přestupuje do České Lípy

 
 

8. listopadu 2018, Redakce

Kádr Technology Florbal Mladá Boleslav opouští útočník Jaromír Ekl, přestupuje do FBC 4CLEAN Česká Lípa. Míří tak do známého prostředí, kde už hostoval v minulých dvou sezonách.

Třicetiletý mladoboleslavský odchovanec Jaromír Ekl se před touto sezonou vrátil do svého mateřského klubu. V Tipsport Superlize zasáhl do prvních sedmi utkání, v nichž vstřelil dva góly. Nyní bude sbírat další starty na severočeské adrese.

“Jarda Ekl projevil zájem vrátit se do České Lípy. Byli jsme domluvení, že v případě, že se jeho pozice v sestavě nebude vyvíjet dobře, budeme mít pochopení pro případné Jardovo přání tohoto typu. Mrzí mě, že se nám nepodařilo zužitkovat úspěšněji prostor, který Jarda dostal v první čtvrtině superligové sezony. Jardovi jsme vyšli vstříc a přejeme mu hodně štěstí,” řekl generální manažer Technology Florbal Mladá Boleslav Tomáš Pacák.

V České Lípě bude nadále působit také další exboleslavský útočník Radek Krajcigr. S ohledem na hráčovu projevenou preferenci klub souhlasil se změnou jeho hostování do konce kalendářního roku v přestup. Významnou roli v obou transferech sehrál výrazně náročnější tréninkový režim v Mladé Boleslavi.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner