Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 19.1. – 20.1.

 
 

25. ledna, Štěpán Švejda

Během víkendu 19. a 20. ledna se týmy z většiny mládežnických kategorií Technology Florbal Mladá Boleslav vydaly předvést v ostrých zápasech, že i v novém roce 2019 mají formu. Výsledky a komentáře naleznete níže v článku.

KB liga juniorů - skupina A - 12. kolo

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Technology Florbal MB 3:5 (0:1, 1:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 22. Lang (Válek), 44. Lang (Kůra), 56. Olšák (Malich) - 19. Kárník (Šlechta), 34. Korych (Kárník), 36. Švejda (Vyhnánek), 46. Kučera (Goll), 50. Zmatlík (Sobotka). Rozhodčí: Drška, Meisner. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváků: 47.

Sestava Technology Florbal Mladá Boleslav: Macík - Vyhnánek, Kárník, Goll, Korych, Zmatlík, Zoufalý, Štecha, Peštál, Sobotka, Martínek, Šlechta, Kučera, Švejda, Dufek, Vajsejtl.

Komentář trenéra Martina Šáchy: "Rozhodla produktivita a řešení útočných situací. My jsme odvedli kvalitní a koncentrovanou práci v obraně podpořenou výborně chytajícím Macíkem."

1. liga dorostenců – skupina B – 13. kolo

Technology Florbal MB Black - Viking TJ Kobylisy 9:2 (4:0, 5:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Švejda, 4. Fišera, 6. Zmatlík, 13. Zoufalý, 17. Pužman, 19. Korych, 20. Zoufalý, 25. Švejda, 28. Korych - 16. Matoušek, 44. Matoušek. Rozhodčí: Bališ, Verner. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0.

Sestava Technology Florbal MB Black: Dufek – Vyhnánek, Fišera, Prokorát, Pužman, Zmatlík, Vajsejtl, Kohút, Souček, Korych, Tomšík, Švejda, Zoufalý, Kohút, Sobotka

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "Za první dvě třetiny musím hráče pochválit, hráli jsme přesně to, co jsme po hráčích chtěli a neslo to své ovoce. Ve třetí třetině si hráči řekli, že to půjde samo a začali jsme moc přehrávat situace a vymýšlet nesmyslná řešení útočných situací. Třetí třetina je černá kaňka na jinak dobře odehraný zápas."

Kanonýři Kladno - Technology Florbal MB Black 5:9 (1:1, 1:0, 3:8)

Branky a nahrávky: 10. Bachmaier, 21. Zíka (Bohuslávek), 33. Hübner (Bohuslávek), 41. Bohuslávek (Bachmaier), 42. Bohuslávek (Bachmaier) - 11. Zoufalý (Vyhnánek), 31. Pužman (Zoufalý), 32. Švejda (Vyhnánek), 35. Švejda (Vyhnánek), 40. Zoufalý (Pužman), 40. Vyhnánek (Zmatlík), 42. Zmatlík (Švejda), 44. Zmatlík, 45. Švejda (Fišera). Rozhodčí: Bališ, Verner. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0.

Sestava Technology Florbal MB Black: Tomšík – Vyhnánek, Fišera, Prokorát, Pužman, Zmatlík, Vajsejtl, Kohút, Souček, Korych, Dufek, Švejda, Zoufalý, Kohút, Sobotka

Komentář trenéra Martina Šáchy: "Do zápasu jsme nevstoupili dle našich představ. Soupeř dobře bránil a aktivně k nám přistupoval, což nám dělalo do poloviny zápasu problémy. V druhé polovině jsme se zlepšili v pohybu bez míčku a díky produktivitě jsme utkání překlopili na svou stranu. Mrzí mě velký počet obdržených branek. Děkuji soupeři za zápas."

2. liga dorostenců – skupina 3 – 14. kolo

Technology Florbal MB White - zucastnise.cz Tatran Střešovice 11:7 (1:2, 2:2, 8:3)

Branky a nahrávky: 13. Souček (Pužman), 16. Červinka (Helebrand), 21. Prokorát (Souček), 32. Kostroun (Fišera), 32. Kostroun (Souček), 39. Pužman (Fišera), 39. Helebrand (Kvapil), 40. Pužman (Krouský), 42. Souček (Fišera), 43. Fišera (Pužman), 44. Helebrand (Červinka) - 3. Petržilka, (Nojovič), 11. Mach (Hruška), 20. Hrbáček, 30. Hruška (Eliáš), 33. Rada (Hrbáček), 35. Bauer, 35. Hrbáček (Nojovič). Rozhodčí: Cigl, Bryson. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:1.

Sestava Technology Florbal MB White: Kopal – Zeman, Kostroun, Červinka, Kvapil, Krouský, Helebrand, Prokorát. Pužman, Souček

OLYMP FLORBAL - Technology Florbal MB White 3:13 (1:11, 2:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 11. Háček (Čermák), 21. Machek (Nedoma), 22. Thoma (Čermák) - 4. Červinka (Pužman), 7. Souček (Prokorát), 8. Červinka (Pužman), 8. Helebrand (Prokorát), 9. Kostroun (Pužman), 11. Zeman (Pužman), 11. Helebrand, 12. Kostroun (Pužman), 13. Červinka (Pužman), 13. Kostroun (Pužman), 14. Krouský (Prokorát), 40. Souček (Kostroun), 42. Krouský (Souček). Rozhodčí: Cigl, Bryson. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1.

Sestava Technology Florbal MB White: Kopal – Zeman, Kostroun, Červinka, Kvapil, Krouský, Helebrand, Prokorát. Pužman, Souček

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "Po dlouhé době jsme na turnaj měli dostatečný počet hráčů, což se nám projevilo ve hře. První zápas jsme odehráli proti Tatranu. Po vyrovnaném úvodu zápasu nám odskočil Tatran o dva góly. Tady bych hledal klíčový bod zápasu, že jsme to nezabalili a dokázali jsme se dostat opět na dostřel a záhy si vzali vedení. Pak už byl Tatran nervózní, zkoušel i hru v šesti, ale tu jsme si pohlídali a slavili vítezství. Hráči si za tento zápas zaslouží velkou pochvalu. Celý zápas až na pár výpadků byl skvěle odmakaný, a to neslo ovoce. Dále se mi líbilo zastání rolí v týmu a hráči, od kterých se čeká vedení týmu, se těchto rolí zhostili velice solidně a svým výkonem burcovali ostatní k podání maximálního výkonu. Ve druhem zápase jsme narazili na Olymp Praha. V první třetině byl soupeř nekoncentrovaný do obrany. Postavení po celém hřišti nám velice vyhovovalo a rozebírali jsme soupeře do prázdné branky. Svědčí o tom i počet vstřelených gólů v první třetině. Poté soupeř pochopil, že takto s námi hrát nejde, takže stáhl obranu do autobusu 2 - 2 - 1 a to nám začalo dělat veliký problém, nebyli jsme schopni zjednodušit hru a dostat se k soupeřovi na půlku. A takto to probíhalo až do konce zápasu. Ale když shrnu celkově turnaj tak jsem velice spokojený: první zápas a první třetinu druhého zápasu jsme odehráli velice slušně, za což můžu chválit."

Kanonýři Kladno střelci - Technology Florbal MB Black 2:2
Technology Florbal MB Black - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4
Technology Florbal MB Black - Panthers Praha 1:3

Komentář trenéra Dominika Sovy: "Za turnaj chci kluky pochválit. Dělali, co jsem jim řekl a fungovali jako správný tým. Do hry se máme ještě dost co učit a zaměříme se na to v tréninkách. Samozřejmě děkuji rodičům za fandění."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 3. koš

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Technology Florbal MB White 2:2
Technology Florbal MB White - BLACK ANGELS 2007 6:3
Technology Florbal MB White - FBC Kutná Hora - Černí 0:4

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: "První zápas jsme odehráli proti soupeři z Králova Dvora, který byl velmi technický a nepříjemný. V bojovném zápase jsme uhráli remízu 2:2. Do druhého zápasu jsme vstupovali s pocitem, že víme, o co hrajeme a co nám stačí na první místo. V zápase jsme si vytvořili dost střeleckých příležitostí, ale trápili jsme se v zakončení. Nakonec jsme ve druhé půlce měli více štěstí v zakončení a uhráli potřebný výsledek. Do finálového zápasu nás nastoupilo pouze osm hráčů do pole, což se bohužel projevilo na hře. I tak musím kluky pochválit a poděkovat jim za jejich přístup. Speciálně chci pochválit brankáře Jirku Procházku, který především ve finále předváděl výborné zákroky."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 8. koš

Technology Florbal MB Green - FBC Slavia Praha 3:0
Prague Tigers Striped - Technology Florbal MB Green 2:4
Technology Florbal MB Green - SK Alien Nation Černošice 0:4

Komentář trenéra Luboše Krkošky: "Za zápasy ve skupině nemohu nic než chválit, zvládli jsme je jak herně, tak výsledkově. Škoda prohry ve finále, kde už se trochu projevila únava hráčů. Děkuji rodičům za podporování kluků."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 11. koš

Technology Florbal MB Blue - TJ Sokol Dobříš 2:7
FBC Kralupy n/V - Technology Florbal MB Blue 1:5
Wizards DDM Praha 10 black - Technology Florbal MB Blue 5:3

Komentář trenéra Václava Mlsny: "V sobotu 19. ledna se mladší žáci Blue zúčastnili turnaje v Praze. Ve všech zápasech hráči podali solidní výkon, byť jsme vyhráli jen jednou. Doufám, že se nadále budeme zlepšovat a naše výkony budou jen lepší. Hlavně bych chtěl pochválit naše elévy, kteří nás doplnili a bez problémů se přizpůsobili hře na velkém hřišti. Věřím, že to pro ně jsou důležité zkušenosti a že je v budoucnosti zúročí."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš

Technology Florbal MB Black - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 16:5
Technology Florbal MB White - Technology Florbal MB Black 5:15
Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB Black 12:11p

Komentář trenéra Václava Mlsny: "V neděli 20. ledna se naši nejmenší hráči představili před domácím publikem. A odvděčili se rodičům super výkonem. V prvním zápase jsme porazili Bohemians Praha. Ve druhém zápase jsme narazili na náš druhý tým White. Pro kluky to byl speciální zápas, jelikož hráli proti svým spoluhráčům. Zápas měl skvělé tempo a nakonec se radoval tým Black. Ve finále nás čekal další domácí tým Green. Myslím, že tento zápas byl skvělým vyvrcholením celého turnaje. Všichni hráči předvedli skvělé výkony a nasazení. Zápas byl jako na houpačce. Oba týmy se přetahovaly o vítězství. A proto si myslím, že remíza 10:10 byla férová. V nájezdech měl více štěstí tým Green a vyhrál celý turnaj. Na závěr bych chtěl všechny hráče pochválit za super výkon a rodiče za super atmosféru, kterou pro nás připravili."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Technology Florbal MB White 11:8
Technology Florbal MB White - Technology Florbal MB Black 5:15
Wizards DDM Praha 10 orange - Technology Florbal MB White 3:7

Komentář trenéra Roberta Šmola: "Kluci se během turnaje snažili. Je vidět zlepšení v našich výkonech. Velké poděkování patří rodičům, kteří v domácím prostředí udělali výbornou atmosféru."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš

FBC Kutná Hora - Orlíčci - Technology Florbal MB Green 5:6
Technology Florbal MB Green - Wizards DDM Praha 10 orange 18:1
Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB Black 12:11p

Komentář trenéra Luboše Krkošky: "V prvním zápase jsme trochu bojovali i sami se sebou, ale jsem rád, že to kluci dotáhli do vítězství. Velká pochvala je určitě na místě za finále proti našim Blackům, kdy se v nájezdech mohli kluci radovat z výhry. Děkuji rodičům za podporu."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 4. koš

Technology Florbal MB Blue - OLYMP FLORBAL Poseidon 2:18
Start98 Praha-Kunratice-Táborská - Technology Florbal MB Blue 0:5
Technology Florbal MB Blue - DDM Horní Počernice ORKA 2:7

Komentář trenéra Václava Mlsny: "Doma se představili i hráči týmu Blue. Bohužel se nám nepodařilo využít domácího prostředí a všechny zápasy jsme prohráli. Ale hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost. Pro některé to byl první turnaj v životě. Proto si myslím, že důležitější než výsledky jsou zkušenosti, které tímto získali. Věřím, že se budeme jen zlepšovat. Dále bych chtěl poděkovat rodičům za podporu a za pomoc při pořádání turnaje."

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner