Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 2.2.-3.2.

 
 

7. února, Redakce

Zatímco dospělé, juniorské a dorostenecké ligy přerušila reprezentační přestávka, další mládežnické soutěže během prvního únorového víkendu pokračovaly. V akci se představili mladší žáci a hráči přípravky Technology Florbal Mladá Boleslav. Srdnatě se vyrovnávali s rozrůstající chřipkovou epidemií a absencím. V článku najdete přehled výsledků a komentáře trenérů.

Liga mladších žáků - skupina 3 - A - 1. koš (2.2.)

Technology Florbal MB Black - Prague Tigers White 2:2
ACEMA Sparta Praha Blue - Technology Florbal MB Black 2:3
Panthers Praha - Technology Florbal MB Black 8:3

Komentář trenéra Dominika Sova: "V prvním utkání jsme soupeři nedali moc prostoru na míčku a de facto po celou dobu jsme kontrolovali hru. Bohužel naše návraty do obrany nebyl efektivní a soupeř je dokázal potrestat. O celkovém výsledku rozhodla naše nízká produktivita v zakončení, proto utkání nakonec skončilo remízou 2:2. 

V zápase o první místo ve skupině jsme si vyzkoušeli bezpočet řešení situací 1 na 1, protože soupeř hrál po celou dobu osobní obranu. Spoustu chyb a naopak spoustu povedených řešení na obou stranách znamenalo spoustu šancí a zajímavých situací. Dle mého názoru nejlepší zápas dne, děkujeme za něj. V utkání jsme byli nakonec trpělivější a vstřelili rozhodující branku. Velká pochvala za předvedenou hru a nasazení pro všechny hráče. Zápas byl hodně fyzicky i mentálně náročný. 

Finále bylo ovlivněno náročností předchozího zápasu a ukázalo nám naše rezervy v kondiční připravenosti. Výsledek tomu odpovídal a na turnaji jsme skočili na druhém místě. Děkuji všem hráčům za výkony, které na turnaji podali a rodičům za podporu během turnaje."

Liga mladších žáků - skupina 3 - A - 3. koš (2.2.)

Technology Florbal MB White - Olymp Florbal Zeus 2:3
XPS Network Tatran Střešovice - Technology Florbal MB White 4:0
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Technology Florbal MB White 1:0pn.

Komentář trenéra Aleše Höffera: “Na turnaji mladších žáků jsme se sešli jen v sedmi hráčích do pole, takže nás čekal opravdu těžký turnaj. V prvním zápase byla předvedená hra na vysoké úrovni. Bohužel ke konci docházely síly a tomu odpovídala i hra. V druhém zápase měl soupeř více ze hry a dokázal trestat chyby. Ve třetím zápase byla hra vzhledem k malému počtu hráčů plná šancí na obou stranách. V bráně Technology se několika skvělými zákroky předvedl Jirka Procházka. Za nerozhodného stavu zápas dospěl k nájezdům, ve kterých byl soupeř šťastnější.”

Liga mladších žáků - skupina 3 - A - 7. koš (3.2.)

Kanonýři Kladno jezdci - Technology Florbal MB Green 2:5
Technology Florbal MB Green - FAT PIPE Florbal Chodov White 7:1
SK Alien Nation Černošice - Technology Florbal MB Green 4:0

Komentář trenéra Tomáše Feigla: “Turnaj byl náročný, neboť jsme vzhledem k nemocem neměli k dispozici celý tým. Přesto ho hodnotíme kladně, kluci bojovali a zápasy si užili.”

Liga mladších žáků - skupina 3 - A - 11. koš (3.2.)

Technology Florbal MB Blue - Kanonýři Kladno stíhači 4:6
Black Angels Rookies - Technology Florbal MB Blue 7:3
Sokol Benátky nad Jizerou - Technology Florbal MB Blue 5:2

Komentář trenéra Tomáše Hajného: “Výkonnostně jsme na soupeře tentokrát nestačili a tomu odpovídají výsledky.”

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 1. koš (2.2.)

Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB Black 1:8
Technology Florbal MB Black - Black Angels 2010 3:11
Technology Florbal MB Black - SK Florbal Benešov I. 9:3

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: “Chřipková epidemie kosila tým přípravky tak, že jsme odehráli turnaj v pěti lidech. Nicméně, kluci zaslouží pochvalu, jak celý turnaj odmakali. Kromě zápasu s Black Angels, který se nám moc nepodařil, jsme zbylé dva zápasy odehráli s chutí a nadšením. Rád jsem viděl hráče ročníku 2010, kteří mají být příští sezonu v elévech, v akci. Děkuji rodičům za podporu.”

Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB Black 1:8
Black Angels 2010 - Technology Florbal MB Green 3:2
Technology Florbal MB Green - Wizards DDM Praha 10 Orange 12:1

Komentář trenéra Luboše Krkošky: “V prvním zápase nás čekalo derby proti mladoboleslavskému týmu Black. Utkání se nám nepovedlo, těžce jsme se dostávali do šancí a soupeř nás trestal jednoduchou hrou. Druhý zápas s Black Angels byl vyrovnanější, v dobrém tempu, ale neporadili jsme si s koncovkou. To jsme napravili závěrečným jasným vítězstvím. Děkujeme rodičům za podporu.”

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 4. koš (2.2.)

ACEMA Sparta Praha Black - Technology Florbal MB White 4:4 
Technology Florbal MB White - Prague Tigers White 9:13

Komentář trenéra Václava Mlsny: “O víkendu jsme se zúčastnili turnaje v Nehvizdech. Hráli jsme v menším počtu hráčů kvůli chřipkové epidemii. I přesto jsme do zápasů vložili všechnu energii a na předvedené hře to bylo vidět. Děkuji rodičům za podporu.”

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner