Technology florbal Mladá Boleslav

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 2.3.-4.3.

 
 

7. března, Redakce

Už v pátek rozehráli svou sérii předkola play-off junioři, kteří ji v neděli i úspěšně zakončili. Mezitím do svých zápasů nastoupili také dorostenci a hráči přípravky. Výsledky všech týmů a komentáře trenérů přinášíme v článku.

KB liga juniorů, předkolo play-off

2.3. Technology Florbal MB - FBC Štíři České Budějovice 9:3
4.3. FBC Štíři České Budějovice - Technology Florbal MB 6:20

Komentář trenéra Petra Kološe: "K prvnímu vítězství nám pomohla především povedená první třetina. V Českých Budějovicích jsme vydrželi hrát ve slušném tempu celý zápas. Mrzí mě obdržené góly ve vlastní přesilovce. Těšíme se na dalšího soupeře."

1. liga dorostenců - skupina B (3.3.)

Technology Florbal MB Black - SK Florbal Benešov 18:0
Technology Florbal MB Black - Kanonýři Kladno 12:2

Komentář trenéra Tomáše Nováka: "Vzhledem k námahavému programu, v rámci něhož někteří kluci odehráli čtyři zápasy ve třech dnech, jsem rád, že jsme herně i výsledkově zvládli oba zápasy a udrželi šanci na postup na republikové mistrovství."

PH+SČ liga dorostenců (4.3.)

Sokol Benátky nad Jizerou - Technology Florbal MB White 0:5 (soupeř se nedostavil)
Technology Florbal MB White - FBC Draci Říčany modří 5:1

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 1. koš (3.3.)

Technology Florbal MB Black - Start98 Praha-Kunratice 4:6
Panthers Praha - Technology Florbal MB Black 3:4
Black Angels 2005 - Technology Florbal MB Black 6:1

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "Jelikož jsou na Mladoboleslavsku v tomto termínu prázdniny, měli jsme problém obsadit oba týmy. Všichni, co byli na turnaji, si zaslouží pochvalu. Odehrát oba koše v sedmi až osmi hráčích muselo být pro kluky nesmírně náročné a o to větší radost mám, když jsem viděl, že kluci na hřišti odevzdali maximum. Poslední zápas byl už nad naše síly, proto je těžké ho hodnotit. Jsem rád za udržení koše a těšíme se na další kvalitní zápasy."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 5. koš (3.3.)

Technology Florbal MB White - Orka Čelákovice 10:3
ACEMA Sparta Praha Black - Technology Florbal MB White 2:1
Technology Florbal MB White - zucastnise.cz Tatran Střešovice 1:7

Komentář trenéra Václava Mlsny: "Na posledním turnaji, který se konal o víkendu v Benešově, jsme měli problém s počtem hráčů. S ohledem na to jsme měli jasnou taktiku - hrát ze zatažené obrany na brejky. Hned v prvním zápase se nám to podařilo plnit a vyhráli jsme 10:3. Ve druhém zápase nás čekala Sparta. Těžký soupeř, ale věděl jsem, že když budeme dodržovat taktiku, tak můžeme překvapit. Hráči Sparty nevěděli co hrát a tak stříleli jen z velké dálky a to náš fantastický gólman s klidem pochytal. Zápas byl hodně vyrovnaný, ale nakonec jsme podlehli 1:2. I to beru jako úspěch, jelikož soupeř hrál na tři pětky. V posledním zápase jsme narazili na Tatran. Na hráčích byla už vidět únava, a i přesto že bojovali, prohráli jsme 1:7. Turnaj beru jako úspěšný, jelikož se nám povedlo udržet aktuální koš. Velká pochvala patří hráčům za nasazení. A velký dík rodičům za podporu."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš

Technology Florbal MB Black - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:19
Start98 Praha-Kunratice - Technology Florbal MB Black 4:6
DDM Horní Počernice Orka - Technology Florbal MB Black 5:4

Komentář trenéra Václava Mlsny: "O víkendu jsme hráli ligový turnaj v Praze. Bohužel tím, že okres Mladá Boleslav má jarní prázdniny a spousta hráčů byla na prázdninách a spousta hráčů nemocná, jsme jeli hrát ve třech hráčích v poli a s jedním gólmanem. Přesto kluci bojovali a nechali na hřišti všechno. Podařilo se nám udržet aktuální koš, což je vzhledem k vzniklé situaci velký úspěch. Tímto bych chtěl hráče pochválit za odvedený výkon, nasazení v zápasech a poděkovat rodičům za podporu."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 3. koš

Technology Florbal MB White - Black Angels Mini 19:7
FBC Říčany - Technology Florbal MB White 2:3
FBC Kutná Hora-Orlíčci - Technology Florbal MB White 6:8
Technology Florbal MB White - Florbal Jesenice 7:6

Komentář trenéra Lubomíra Krkošky: "Z turnaje máme jen pozitivní emoce. Tři výhry byly těsné, navíc jsme neměli silně obsazený post brankáře, takže o to víc si postupu vážíme. Moc se mi líbil výkon kluků. Děkujeme za podporu rodičům."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 – B – 4. koš

Technology Florbal MB Blue - TJ Sokol Mukařov 2:8
FBK Draci Čerčany - Technology Florbal MB Blue 6:3
Technology Florbal MB Blue - FbK Olymp Praha Achilles 2:4

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "Přestože za celý turnaj jsme žádný zápas nevyhráli, musím být spokokejný s nasazením hlavně v posledním zápase, ve kterém jsme měli smůlu v zakončení. Pro některé děti to byl první turnaj a doufám, že je prohry neodradí od nadšení k florbalu, dalších tréninků a turnajů. Děkuji rodičům za podporu."

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner