Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 27.4.-28.4.

 
 

3. května, Štěpán Švejda

Tento víkend ukončovaly další mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav svou sezonu v dlouhodobých košových soutěžích, tentokrát starší žáci a elévové. Také si zahrála přípravka, která se vydala na turnaj do České Lípy. Jak se všem dařilo, najdete v článku včetně komentářů trenérů.

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 1. koš

Technology Florbal MB Black - BLACK ANGELS 2004 4:5
Tatran Střešovice - Technology Florbal MB Black 11:2
FC Bučis Team Yellow - Technology Florbal MB Black 3:8

Komentář trenéra Radima Křenka: "V prvních dvou zápasech jsme podali ospalý výkon a soupeři nás předčili svou dravostí a zápalem. Ve třetím zápase jsme si alespoň trochu spravili chuť a místy předvedli slušný výkon. Rád bych za turnaj pochválil kluky z mladších žáků." 

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 6. koš

Technology Florbal MB White - Prague Tigers B 6:2
Orka Čelákovice - Technology Florbal MB White 9:3
Technology Florbal MB White - FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 5:2

Komentář trenéra Jana Zoufalého: "Poslední turnaj kluci odehráli v Nehvizdech ve slušném nasazení. Odehráli tři utkání, kde nestačili pouze na Orku Čelakovice. Děkuji klukům za dobrý bojovný přístup k turnaji a rodičům za podporu."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 1. koš

FBC Kutná Hora – Orlové - Technology Florbal MB Black 11:7
Florbalová akademie MB červení - Technology Florbal MB Black 10:4
Technology Florbal MB Black - Technology Florbal MB Blue 12:6

Wizards DDM Praha 10 gold - Technology Florbal MB Blue 10:4
Technology Florbal MB Blue - Florbalová akademie MB červení 4:9
Technology Florbal MB Black - Technology Florbal MB Blue 12:6

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "V neděli se v naší hale odehrál poslední ligový turnaj elévů v této sezóně. Na hale se představily týmy Black a Blue v prvním koši a Orange v šestém koši. Všechny týmy odehrály své zápasy v nasazení a dle svých možností. Bohužel ani jeden tým nedosáhl na medaile, které byly předávány vítězným týmům hráči "A" mužstva Milanem Tomašíkem a Tomášem Novákem. Chci touto cestou poděkovat hráčům za celou sezónu a dále chci poděkovat rodičům za podporu z hlediště, při dopravě na turnaje a i při pomoci s pořádáním domácích turnajů."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš

Floorball Club FALCON black - Technology Florbal MB White 9:8
Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB White 17:1
Technology Florbal MB White - ACEMA Sparta Praha LOGPRO 8:6

OLYMP FLORBAL Poseidon - Technology Florbal MB Green 9:10
ACEMA Sparta Praha LOGPRO - Technology Florbal MB Green 12:2
Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB White 17:1

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "Po dlouhé době jsem si mohl vyzkoušet trénovat naše mladé naděje, na což jsem se moc těšil. Tým byl doplněn par přípravkáři, což bylo znát na hřišti. Kluci se musí ještě otrkat a vyhrát se, často jsou ze všeho moc vystrašení. Ale líbilo se mi, jak hráči hráli všechna tři utkání. Ve druhém zápase, v němž byl soupeř jasně lepší, kluci poznali, jaké to je prohrávat (což se dětem moc nelíbí, ale patří to ke sportu a je to zkušenost). V posledním zápase jsme bojovali o 3. místo v turnaji, ale bohužel sporným gólem se nám to nepovedlo. Děkuji klukům za super zápasy."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 6. koš

Technology Florbal MB Orange - OLYMP FLORBAL Herkules 6:8
Orka - Technology Florbal MB Orange 10:5
Technology Florbal MB Orange - Florbalová akademie MB-Skalsko 11:7

Komentář trenéra Zdeňka Vyhnánka: "Kluci do svého posledního turnaje vložili všechny síly, na čelní umístění to bohužel nestačilo. Hráči si z toho můžou odnést chuť trénovat na celou příští sezonu. Za tu letošní bych jim rád poděkoval stejně jako rodičům."

Přípravka – turnaj v České Lípě

Komentář trenéra Václava Mlsny: "V neděli 28. dubna jsme se vydali s nejmenšími hráči na neligový turnaj do České Lípy. Zde jsme změřili síly s novými týmy, které na ligových turnajích normálně nepotkáváme. Po celý turnaj jsme předváděli slušné výkony a to se také projevilo na výsledcích. Všechny zápasy jsme vyhráli a tak jsme si z Lípy odvezli pohár za 1. místo. Chtěl bych pochválit všechny hráče a poděkovat rodičům za skvělou podporu."

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner