Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Závěr týdne: v pátek v Kuřimi proti Brnu, v neděli na Chodově

 
 

11. ledna, Redakce

Po neúspěšném Poháru mistrů koncentruje Technology Florbal Mladá Boleslav své síly opět na Tipsport Superligu. O udržení vedoucí příčky budou lídři soutěže usilovat ve venkovních zápasech proti Brnu a pražskému Chodovu.

Mladá Boleslav zahájila rok na Poháru mistrů, ale počínání ve švédském Gävle si představovala lépe. Především lekce 2:9 v zápase o třetí místo proti švýcarskému Könizu byla těžko stravitelná.

S tvrdou zahraniční zkušeností se boleslavský tým zapojí zpět do Tipsport Superligy, ve které drží první místo před závěrečnými osmi koly základní části.

Nejprve v pátek 11. ledna nastoupí tým Technology v Kuřimi proti Brnu, v neděli 13. ledna odehraje šlágr v Praze na Jižním Městě proti Chodovu.

“Do domácí ligy se vracíme s velkou pokorou. Doufám, že Pohár mistrů nenabourá naše herní sebevědomí. Důležité pro nás bude výsledkově, ale především herně zvládnout jak páteční zápas s Brnem, tak hlavně ten nedělní na Chodově. Tam můžeme udělat velký krok,” říká boleslavský trenér Jan Pazdera  ve velkém rozhovoru na startu roku 2019.

Brno se s mladým kádrem bez velkých zkušeností statečně pere v dolní polovině tabulky, momentálně je desáté a na postupovou osmičku ztrácí tři body. Bulldogs vyvážejí zápas s Mladou Boleslaví do nově otevřené sportovní haly v Kuřimi.

Nedělní zápas na Jižím Městě bude mít tradiční dějiště a bude to velké bojiště. Chodov zaváhal ve čtvrteční předehrávce v České Lípě, kde po prohře 7:8 po nájezdech nechal dva body. Tím spíš bude potřebovat zabrat proti Boleslavi.

19. kolo Tipsport Superligy

Bulldogs Brno - Technology Florbal Mladá Boleslav

zápas 19. kola Tipsport Superligy se hraje v pátek 11. ledna od 20.00 hodin v SH Kuřim

Videopřenos: TVcom.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Filip Drápal, Jakub Pospíšil

20. kolo Tipsport Superligy

FAT PIPE Florbal Chodov - Technology Florbal Mladá Boleslav

zápas 20. kola Tipsport Superligy se hraje v neděli 13. ledna od 17.00 hodin v SH Jižní Město

Videopřenos: TVcom.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Jakub Nábělek, Radek Štengl

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner