Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Bleskový obrat! Boleslav porazila Chodov

12. listopadu 2017, Redakce

Ještě v čase 52:13 Mladá Boleslav prohrávala 4:5. A v čase 52:35 už vedla 6:5! Bleskový obrat vynesl týmu Technology cenné vítězství 9:5 nad úřadujícími šampiony FAT PIPE Florbal Chodov. Do Městské sportovní haly v Mladé Boleslavi přišlo 615 fanoušků!

Bleskový obrat! Boleslav porazila Chodov
11.kolo, neděle 12. listopadu 2017
9:5
(1:2, 2:1, 6:2)
 

Technology Florbal MB

Bauer - Krzyžanek, Kološ, Řehoř, Jelínek, Novák, Zakonov - Curney, Novotný, Natov - Tom. Chroust, Tomašík, Tad. Chroust - Krajcigr, Pluhař, Gruber.

FAT PIPE Florbal Chodov

Barák (32. Šantora) - Pražan, Maxa, Mikeš, Kašovský, Fiala, T. Vávra, M. Vávra, Ondrušek, Sýkora, Řezáč, Koutný, Vacenovský, Matejšík, Strachota, Kotlas Plíhal, M. Podhráský, Strnad.
 
Branky a nahrávky: 8. Pluhař (Novák), 30. Gruber (Pluhař), 36. Jelínek (Pluhař), 41. Tomašík (Kološ), 53. Tad. Chroust (Tom. Chroust), 53. Pluhař (Krajcigr), 58. Tomašík (Krzyžanek), 60. Natov (Curney), 60. Tomašík (Krajcigr) - 2. Strachota (Kotlas), 8. M. Vávra (Ondrušek), 27. Sýkora (Mikeš), 46. M. Vávra (Mikeš), 48. Sýkora (M. Vávra). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 615.

Reportáž

Atraktivní průběh měl duel posledních superfinalistů. Týmy se přetahovaly na hřišti i na výsledkové tabuli, fanoušci v naplněné Městské sportovní hale se skvěle bavili i trnuli. 

Až na začátku třetí třetiny se totiž Boleslav poprvé dostala do vedení - díky gólu na 4:3 z hole Tomašíka, který pak stihl hattrick během poslední dvacetiminutovky.

Pak se strhla série obratů: Chodov během necelých tří minut otočil na 5:4, Boleslav kontrovala dvěma trefami za 21 vteřin. Tu druhou na 6:5 vstřelil Pluhař, později zvolený RE/MAX Priority nejlepším hráčem zápasu dle volby fanoušků. 

Po bleskovém obratu to žilo v Městské sportovní hale o to víc! Boleslav už si vedení nenechala vzít, naopak ho ještě nevýšila. Důležitý sedmý gól vstřelil Tomašík, při chodovské hře bez brankáře se prosadil znovu a společně s ním i Natov. 9:5 a cenná výhra domácích!

Oba týmy utrpěly v zápase ztráty: po polovině zápasu přišel Chodov o brankáře Baráka, Boleslavi se zranili Novotný a Novák.

Bolelsavský tým zůstává na prvním místě Tipsport Superligy, které bude hájit na sváteční pátek 17. listopadu ve Znojmě. Doma hraje hned příští neděli 19. listopadu od 17 hodin proti Brnu.Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek