Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav má nový divácký rekord a výhru nad Bohemians

19. září 2018, Redakce

Klub Technology Florbal Mladá Boleslav předvedl špičkový sport víc než tisícovce školáků z Mladoboleslavska. Ve středu odehrál superligový zápas určený právě školákům proti FbŠ Bohemians a zvítězil 8:7. V Městské sportovní hale fandilo 1222 fanoušků, což je nový rekord zdejší haly.

Boleslav má nový divácký rekord a výhru nad Bohemians
1.kolo, středa 19. září 2018
8:7
(1:1, 3:2, 4:4)
 

Technology Florbal MB

Musil - Krzyžanek, Zakonov, Novák, Kadlec, Höffer - Tomašík, Curney, Natov - Tokoš, Pluhař, Ekl - Řehoř, Gruber - Šlechta.

FbŠ Bohemians

Kotouček (54. Kratěk) - Zezulka, Šebek, Krebner, Juha, Forman, Netrefa, Křivanec, Buršík, Šneberger, Šefčík, Čihák, Kieler, Pour, Kindl, Cabejšek, Růžek, Krbec, Janata.
 
Branky a nahrávky: 5. Pluhař (Tomašík), 31. Zakonov (Pluhař), 34. Tomašík (Krzyžanek), 40. Curney (Tomašík), 47. Curney (Pluhař), 49. Tokoš (Gruber), 52. Pluhař (Řehoř), 54. Curney (Krzyžanek) - 12. Krbec (Růžek), 24. Buršík (Juha), 27. Kindl (Růžek), 42. Šebek (Růžek), 44. Buršík (Čihák), 46. Cabejšek (Šebek), 60. Šebek (Růžek). Rozhodčí: Kropáček, Novák. Vyloučení: 1:2, trenér Jedlička (Bohemians) vykázán v 53. minutě ze střídačky. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1222.

Reportáž

Mladá Boleslav navázala na předchozí dvě sezony a školákům z Mladoboleslavska věnovala historicky třetí zápas. Do Městské sportovní haly dorazili žáci Matěřské školy Sluníčko, 4. ZŠ Mladá Boleslav, 5. ZŠ Mladá Boleslav, 8. ZŠ Mladá Boleslav, ZŠ Kosmonosy, ZŠ Luštěnice, ZŠ Mnichovo Hradiště a ZŠ Debř. Děti společně vytvořily nový divácký rekord Městské sportovní haly - 1222 fanoušků. Velký dík patří vedení všech škol a pedagogickému sboru. 

Boleslavský klub připravil pro všechny tleskadla, fanouškovské korunky a podpisové kartičky pro autogramiádu po utkání. Navíc se průběžně soutěžilo o ceny z fanshopu Technology Florbal Mladá Boleslav a z fanshopu Českého florbalu. S dětmi vytvářel atmosféru Floorián, maskot prosincového mistrovství světa 2018 v Praze.

Na hřišti Mladé Boleslavi chybělo kvůli neustupující marodce stále několik nemocných hráčů - tentokrát brankář Bauer, obránce Jelínek a útočníci Bína, Tomáš a Tadeáš Chroustovi.

Domácí sehráli s Bohemians vyrovnaný, vypjatý a nakonec vítězný zápas. Boleslav otáčela skóre z 1:3 na 4:3, aby následně ještě jednou musela obracet stav z 4:6 na konečných 8:7. Nejproduktivnějšími boleslavskými florbalisty byli Josef Pluhař (2+2), který byl vyhlášen RE/MAX Priority nejlepším hráčem utkání, a Jiří Curney (3+0), jenž byl v úplném závěru blízko čtvrté brance, ale z trestného střílení trefil horní tyčku.

Boleslav zvítězila a už teď se těší na druhý zápas pro školáky, který pořádá hned příští týden v úterý 25. září, kdy od 10.00 v MSH Mladá Boleslav bude soupeřem TJ Sokol Královské Vinohrady. Mezitím ještě Boleslav hraje v neděli 23. září v Pardubicích.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek