Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav nezvládla závěr ve Střešovicích

25. října 2018, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav si z předehrávky 10. kola Tipsport Superligy v pražských Střešovicích neodváží ani bod, nad Tatranem sice ještě ve třetí třetině vedl 3:1, ale v posledních čtyřech minutách domácí otočili na 4:3. Už v neděli 28. října hraje Boleslav doma, v Městské sportovní hale nastoupí od 17 hodin proti Ostravě.

Boleslav nezvládla závěr ve Střešovicích
10.kolo, čtvrtek 25. října 2018
4:3
(0:1, 1:2, 3:0)
 

Tatran Střešovice

Rebro - Tlapák, Kreysa, Komárek, Mühlfait, Sádlo, Slavík, Sládeček, Jakub Kolísko, Langer, Beneš, Piták, Meliš, Vítovec, Gašparík, Pixa, Ullmann, Váňa.

Technology Florbal MB

Bauer - Krzyžanek, Zakonov, Jelínek, Höffer, Řehoř, Novák - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Gruber - Tom. Chroust, Pluhař, Tad. Chroust.
 
Branky a nahrávky: 37. Meliš (Langer), 57. Ullmann (Tlapák), 58. Gašparík (Langer), 60. Vítovec (Meliš) - 14. Natov (Curney), 33. Curney (Natov), 38. Curney (Krzyžanek). Rozhodčí: Čížek, Laštovička. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: .

Reportáž

Ve Střešovicích měli hosté od začátku územní převahu, často aktivně napadali a tím získávali míčky. Ve 14. minutě vyšla souhra dvou nejproduktivnějších hráčů soutěže, Curney křížem nahrál přesně Natovovi, který bez problémů trefil odkrytou bránu.

Na přelomu první a druhé třetiny Boleslav nevyužila dvě přesilovky, druhý gól dala “až” v 33. minutě a opět u toho byla čísla 88 a 40 - jen v opačném pořadí, Natov nahrával a Curneyho bekhend propadl do brány. Ve 37. minutě snižoval dorážející Meliš, ale brzy poté Curney svým druhým gólem posunul skóre na 3:1 pro Boleslav.

Výborný výkon podal brankář Bauer, který v každé ze třetin předvedl nadstantardní zákroky. Ani on nestačil v 57. minutě na Ullmannovu střelu ke vzdálenější tyči, což bylo pro hosty o to krutejší, protože o střídání předtím Tokoš v gólovce metr před prázdnou bránou trefil horní tyč. A to nebylo všechno. O minutu později srovnal na 3:3 Gašparík a 29 vteřin před koncem základní hrací doby překlopil skóre Vítovec na stranu Tatranu. 4:3.

Hosté si hned vzali čas na poradu a šli do hry v šesti bez brankáře, vyrovnat už ale nestihli. 

V neděli Mladou Boleslav čeká domácí utkání proti Ostravě. Začíná se v 17 hodin v Městské sportovní hale.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek