Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav v Liberci nepřipustila žádné komplikace

11. února 2018, Redakce

Tým Technology Florbal Mladá Boleslav ve 23. kole Tipsport Superligy zvítězil na hřišti FBC Liberec bez problémů 7:2 a posunul se v tabulce na průběžnou druhou příčku. Klíčový duel před play-off čeká Boleslav o nadcházejícím víkendu na pražském Chodově, který nyní vede.

Boleslav v Liberci nepřipustila žádné komplikace
23.kolo, neděle 11. února 2018
2:7
(1:2, 0:3, 1:2)
 

FBC Liberec

Chyna - Kopecký, Bitman, Valeš, Hůza, Marek, Veselý, Baudisch, Ferdan, Šoltys, Böhm, Kořínek, Hiadlovský, Hrůza, Stromach, Kroupa.

Technology Florbal MB

Bauer - Řehoř, Jelínek, Kološ, Krzyžanek, Novák, Zakonov - Tom. Chroust, Curney, Natov - Novotný, Tomašík, Tad. Chroust - Bína, Pluhař, Rožnovják.
 
Branky a nahrávky: 17. Ferdan (Hrůza), 59. Valeš (Ferdan) - 1. Tom. Chroust (Curney), 12. Zakonov (Rožnovják), 23. Pluhař (Bína), 30. Tad. Chroust (Curney), 40. Tomašík (Kološ), 48. Curney (Bauer), 53. Tomašík (Kološ). Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 210.

Reportáž

Boleslav v Liberci nepřipustila žádné komplikace, doslova od první minuty měla zápas pod kontrolou, protože vedla od 47. vteřiny díky otevíracímu gólu Tomáše Chrousta.

Hosté měli proti soupeři bojujícímu o záchranu zřetelnou převahu na míčku, určovali dění na hřišti a postupně budovali náskok.

Brzy nebylo pochyb o tom, že Boleslav se bude vracet z Liberce se třemi body, které vedou k posunu v tabulce soutěže na druhé místo před Vítkovice, které v neděli prohrály s vedoucím Chodovem 4:10.

A právě Chodov bude nejbližším boleslavským soupeřem - oba týmy dělí dva body, takže tři kola před koncem základní části půjde zřejmě o rozhodující souboj o první místo a nejlepší výchozí pozici pro play-off. Na pražském Jižním Městě se hraje v neděli od 17 hodin.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek