Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav ve čtvrtfinále vede 2:0, znovu si zastřílela

11. března 2018, Redakce

Domácí čtvrtfinálové zápasy play-off Tipsport Superligy nebyly pro Technology Florbal Mladá Boleslav nijak problematické. Na sobotní vítězství 11:3 Boleslav navázala v neděli výhrou 10:1. Už v první třetině nastřílel hattrick Radek Krajcigr. V zápase stejný počin zvládl i Jakub Gruber.

Boleslav ve čtvrtfinále vede 2:0, znovu si zastřílela
neděle 11. března 2018
10:1
(6:1, 1:0, 3:0)
 

Technology Florbal MB

Bauer - Řehoř, Jelínek, Kološ, Krzyžanek, Novák, Zakonov - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Tomašík, Tad. Chroust - Bína, Pluhař, Gruber.

Sokol Pardubice

Levínský (21. Musil) - Oubrecht, Kunt, Petr, Janeček, Zozulák, Kourek, Teichman, Dlesk, Škeřík, Gregor, Pakosta, Brychta, Burian, Ďopan, Němeček, Bílý, Krigovský, Formánek.
 
Branky a nahrávky: 1. Krajcigr (Curney), 6. Gruber (Bauer), 11. Krajcigr (Curney), 16. Bína, 17. Krajcigr (Curney), 17. Tad. Chroust (Tom. Chroust), 25. Gruber (Zakonov), 43. Zakonov (Gruber), 49. Natov (Tad. Chroust), 59. Gruber (Novák) - 19. Krigovský (Dlesk). Rozhodčí: Nábělek, Štengl. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 358.

Reportáž

Jestliže v sobotu Boleslav na svého soupeře naplno vlétla (první gól na 61 sekundách), v neděli rozhodně ze zahajovacího tempa neubrala. Naopak. Poprvé skórovala už po 32 vteřinách a Krajcigr ještě během úvodní dvacetiminutovky zkompletoval hattrick. Kromě něj se prosadili i Gruber, Bína a Tadeáš Chroust, snižoval jen Krigovský, takže domácí před druhou třetinou vedli 6:1.

Po jednogólové druhé části (Gruber na 7:1) dobudovala Boleslav svou druhou výhru v závěrečné části. Zakonov pohotově pálil zblízka (8:1), Natov pak proměnil přesilovku 5 na 3 (9:1) a v předposlední minutě završil hattrick i Gruber (10:1).

Boleslav tak bezproblémově navýšila své vedení ve čtvrtfinálové sérii na 2:0 a postoupit může už nadcházející víkend. V sobotu se hraje v Pardubicích od 14 hodin a v neděli od 19.40 hodin (přímý přenos na ČT sport).


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek