Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Mladá Boleslav v České Lípě rozhodla ve třetí třetině

3. listopadu 2018, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav si ve 12. kole Tipsport Superligy odváží z České Lípy tři body za vítězství 6:5. Hosté rozhodli ve třetí třetině, před níž bylo nerozhodné skóre 4:4.

Mladá Boleslav v České Lípě rozhodla ve třetí třetině
12.kolo, sobota 3. listopadu 2018
5:6
(2:2, 2:2, 1:2)
 

FBC Česká Lípa

Dvořák - Mlejnek, Spilka, Tichý, Karel, Matějíček, Jansa, Pastor, Novotný, Slaný, Kněžour, Jirsa, Legner, Štěrba, Krajcigr, Vlček, Burian.

Technology Florbal MB

Musil (32. Bauer) - Novák, Krzyžanek, Jelínek, Höffer, Řehoř, Kadlec - Tokoš, Curney, Natov - Bína, Tomašík, Gruber - Tom. Chroust, Pluhař, Tad. Chroust.
 
Branky a nahrávky: 15. Tichý (Karel), 17. Kněžour, 24. Krajcigr (Novotný), 32. Krajcigr, 59. Tichý (Slaný) - 1. Natov (Curney), 15. Tokoš (Novák), 29. Natov (Curney), 35. Höffer (Tomašík), 43. Tomašík (Höffer), 51. Curney (Natov). Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 413.

Reportáž

Mladá Boleslav v České Lípě nastoupila se změnou na pravém křídle, kde se prohodili Bína s Tokošem a hned při prvním střídání nové trio Tokoš - Curney - Natov udeřilo díky trefě posledního jmenovaného do odkryté brány.

Česká Lípa byla zaskočená, což však platilo jen do 15. minuty, než srovnal Tichý. Ještě jednou Boleslav v první třetině vedla díky akrobatické trefě Tokoše, ale do pauzy srovnal Kněžour na 2:2.

Ve druhé třetině si užil dva gólové momenty proti svému bývalému klubu exboleslavský Krajcigr, na které odpověděli Natov v přesilovce a přesně střílející Höffer. 4:4.

Zápas ve skvělé atmosféře před 413 diváky, mezi nimiž i Boleslav měla řadu svých příznivců, rozhodovala třetí třetina. V ní měla tak jako v předchozích dvacetiminutovkách převahu na míčku Boleslav. Tomašík ve 43. minutě trefil odkrytou horní část branky (5:4) a v polovině třetí třetiny Curney přidal ke dvěma asistencím i pěkně mířenou trefu (6:4).

Závěr si Boleslav zkomplikovala trestem Krzyžanka, v přesilovce zvýrazněné hrou bez brankáře ještě snížil Tichý, ale víc už se České Lípě nepovedlo. 

V příštím superligovém kole nastoupí Mladá Boleslav doma - v neděli 18. listopadu hraje proti Pardubicím. Mezitím ještě odehraje ve středu 14. listopadu osmifinále Poháru České pojišťovny ve Vítkovicích, což bude repríza posledních tří finále. 


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek