Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Zápasový víkend začal vítězstvím nad Českou Lípou

14. října 2017, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav si z prvního víkendového zápasu připisuje tři body. V 8. kole Tipsport Superligy ve své Městské sportovní hale zvítězil boleslavský tým 7:4 nad FBC 4CLEAN Česká Lípa a přesouvá se do Teplic, kde v neděli od 16 hodin nastoupí proti Ústí nad Labem.

Zápasový víkend začal vítězstvím nad Českou Lípou
8.kolo, sobota 14. října 2017
7:4
(4:3, 2:0, 1:1)
 

Technology Florbal MB

Bauer - Krzyžanek, Kološ, Řehoř, Jelínek, Zakonov, Novák - Krajcigr, Pluhař, Natov - Curney, Tomašík, Gruber - Tom. Chroust, Bína, Tad. Chroust.

FBC Česká Lípa

Dvořák - Vnuk, Dzierža, Mlejnek, Böhme, J. Novák, Spilka, Vondráček, Kadlec, Hřebřina, Karel, Jansa, Pastor, Slaný, Kněžour, Jirsa, Legner, Štěrba, Ekl.
 
Branky a nahrávky: 1. Natov (Kološ), 4. Curney, 12. Bína (Tom. Chroust), 20. Natov (Pluhař), 25. Curney (Tad. Chroust), 40. Tad. Chroust (Curney), 53. Krajcigr (Pluhař) - 6. Ekl (Jirsa), 9. Jirsa (Ekl), 19. Spilka (Legner), 51. Ekl (Jirsa).. Rozhodčí: Pangerl, Šedivý. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 440.

Reportáž

Při vůbec prvním superligovém měření sil Mladé Boleslavi s českolipským nováčkem dorazilo do Městské sportovní haly mnoho známých tváří. Za hosty nastoupili nědávní Boleslaváci Tomáš Kadlec, Daniel Štěrba, Štěpán Slaný a Jaromír Ekl.

Byl to právě Ekl, který Boleslav nejvíc trápil. Dva góly dal, na jeden nahrál.

Na domácí straně rozhodně stojí za zmínku úderné finiše třetin. Na 4:3 skóroval Natov v čase 19:59 a na 6:3 zvyšoval Tadeáš Chroust v čase 39:50.

Česká Lípa srdnatě vzdorovala, ale v bodům měla daleko. Boleslavský tým zvítězil 7:4 a hned po utkání míří do Teplic, kde v neděli od 16 hodin v tamní Městské sportovní hale nastoupí proti Ústí nad Labem. Boleslavští fanoušci se stále mohou hlásit na autobusový zájezd zdarma do Teplic, přihlášku najdou tadyFotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek