Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Mladá Boleslav bude hrát na Poháru mistrů o bronz

3. ledna, Redakce

Čeští šampioni Technology Florbal Mladá Boleslav v semifinále Poháru mistrů v Gävle podlehli švédským vítězům superligy Storvreta IBK 5:10 a čeká je páteční zápas o bronz proti Könizu. Hrát se bude od 13.00 hodin.

Mladá Boleslav bude hrát na Poháru mistrů o bronz
čtvrtek 3. ledna
10:5
(2:0, 3:3, 5:2)
 

Storvreta IBK

Klintsten - Sjögren, Ahlroth, Pettersson, Stenberg, Helmrich, Jämtdal - Nilsberth, Winroth, Stenmark - Gustafsson, Andersson, Berggren - Samuelsson, Lindholm, Sundstedt.

Technology Florbal MB

Bauer - Krzyžanek, Zakonov, Jelínek, Höffer, Novák - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Gruber - Tom. Chroust, Řehoř, Tad. Chroust.
 
Branky a nahrávky: 3. Jamtdal (Helmrich), 14. Sjögren (Ahlroth), 24. Sjögren (Ahlroth), 25. Ahlroth (Sjögren), 36. Sjögren (Winroth), 44. Ahlroth (Stenmark), 49. Berggren (Stenberg), 51. Sjögren (Stenmark), 53. Pettersson (Gustafsson), 59. Gustafsson (Sundstedt) - 25. Řehoř (Tad. Chroust), 33. Höffer (Tomašík), 39. Tad. Chroust (Řehoř), 46. Natov (Bína), 57. Curney (Jelínek). Rozhodčí: Heinola, Marttinen (oba Fin.). Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 706.

Reportáž

Mladá Boleslav vstoupila do utkání s ostychem, brzy zblízka skóroval Jamtdal a druhý gól přidal Sjögren po zbytečném vyloučení Tokoše.

Od druhé třetiny byl boleslavský výkon podstatně sebevědomější a přímočařejší. Jenže vzápětí po Řehořově brance na 1:3 reagoval Ahlroth. Když se po standardce prosadil Höffer (2:4), poté hrála Boleslav přesilovku, ale řadu dobrých pozic neproměnila v kontaktní gól a brzy po vypršení trestu naopak Sjögren dovršoval hattrick gólem na 5:2.

Ještě jednou byla Boleslav blízko soupeři - to když Natov snižoval na 4:6 (mezitím se prosadil krásnou ranou také Tadeáš Chroust). Český tým se snažil, dění už bylo hodně nahoru dolů, Boleslav zkoušela i hru v šesti bez brankáře, v níž dal pátý gól Curney.

Boleslav silnému soupeři podlehla 5:10 a zahraje si o třetí místo proti švýcarským mistrům Floorball Köniz. Hraje se v pátek od 13.00 hodin.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek