Technology florbal Mladá Boleslav

Dorost se připravuje na osmifinálovou část MČR

4. dubna, Redakce

Díky závěrečnému vítězství 15:2 nad Královskými Vinohrady se dorost Technology Florbal Mladá Boleslav poprvé v klubové historii kvalifikoval do nadstavbové části své soutěže. Boj o další postup čeká boleslavské hráče už v pátek a v sobotu 6. a 7. dubna v Ústí nad Labem.

Dorost se připravuje na osmifinálovou část MČR
22.kolo, sobota 24. března
2:15
(1:4, 0:3, 1:8)
 

TJ Sokol Královské Vinohrady

Lorenc (24. Hartman) - Muller, Paštika, Kellenberger, Konečný, Pinkas, Prošek, Marx, Abrham, Nguyen Chi, Vavřina, Šaroch, Martan.

Technology Florbal MB

Dufek - Vyhnánek, Goll, Kostroun, Prokorát, Korych, Pužman, Vajsejtl, Švejda, Zoufalý, Kohút, Sobotka, Martínek, Šlechta, Souček, Kučera.
 
Branky a nahrávky: 7. Kellenberger (Prošek), 45. Nguyen Chi (Konečný) - 5. Švejda (Pužman), 6. Vyhnánek (Šlechta), 7. Zoufalý (Švejda), 12. Vyhnánek (Šlechta), 25. Šlechta (Goll), 29. Šlechta (Korych), 30. Souček (Kostroun), 31. Korych (Vyhnánek), 33. Vyhnánek (Šlechta), 34. Šlechta (Korych), 36. Vyhnánek, 40. Švejda (Kučera), 41. Šlechta (Vyhnánek), 44. Kučera (Švejda), 45. Šlechta. Rozhodčí: Fišer, Recht. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 44.

Reportáž

Boleslavský dorost se celou sezonu úspěšně pral s těžkou konkurencí v pražsko-středočeské skupině B. Nakonec skončil druhý za Bohemians a nechal za sebou v tabulce silné soupeře Tatran Střešovice, Spartu i Chodov.

To znamená, že Boleslav míří poprvé v klubové historii do osmifinálové fáze dorostenecké ligy, která se odehraje v Ústí nad Labem. O další postup bude Boleslav usilovat ve třech utkáních.

Program boleslavského dorostu v osmifinálové fázi:

pátek 6. dubna, 16.30: Florbal Ústí nad Labem - Technology Florbal Mladá Boleslav

sobota 7. dubna, 13.30: 1. FBC DDM Děčín IV - Technology Florbal Mladá Boleslav

sobota 7. dubna, 16.30: Technology Florbal Mladá Boleslav - FBC Liberec


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek