Členská sekce

Druhé boleslavské vítězství v semifinále nad Spartou!

1. dubna, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav je v semifinále Tipsport Superligy po domácím víkendu stoprocentní. Boleslavský tým navázal na sobotní vítězství 5:2 nad ACEMA Sparta Praha nedělním výsledkem 5:3 a v sérii vede 2:0. Třetí zápas se hraje v neděli 8. dubna od 17 hodin v Aréně Sparty Podvinný mlýn.

neděle 1. dubna
5:3
(4:1, 1:1, 0:1)

Bauer - Řehoř, Jelínek, Kološ, Krzyžanek, Zakonov - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Tomašík, Tad. Chroust - J. Bína, Pluhař, Gruber.

ACEMA Sparta Praha

Beneš - Ježek, Bartoš, Ujhelyi, Zouzal, Čermák, Garčar, Košir, M. Bína, Marvánek, Zeman, Svatoš, Koščo, Kareš, Krejča, Časar, Kalaš, Pruner, Veselý

Branky a nahrávky: 9. Curney (Natov), 12. Tom. Chroust (Jelínek), 16. Tad. Chroust (Curney), 20. Bína (Pluhař), 29. Curney (Natov) - 2. Časar (Zouzal), 38. Marvánek, 50. Bartoš (Časar). Rozhodčí: Vašíček, Kačer. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 655.

Sparta stejně jako v sobotu dala první gól, ale dál střelecky patřila první třetina jen domácím. Na 4:1 stihli otočit Curney, Tomáš a Tadeáš Chroustovi a Bína.

Curney přidal ve druhé třetině svůj druhý gól, na nějž odpověděl v přesilovce před koncem první třetiny sparťan Marvánek (5:2).

Boleslav nevyužila spoustu šancí a deset minut před koncem zdramatizoval závěr Bartoš snižující na 3:5 ze sparťanského pohledu. Víc už hosté nedokázali, byť v závěru hráli i přesilovku.

Domácí vyhráli 5:3 a vedou v sérii 2:0. Třetí zápas se bude hrát v neděli 8. dubna od 17 hodin v Aréně Sparty Podvinný Mlýn.