Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Před plnou halou Boleslav porazila Tatran 5:3

30. prosince 2018, Redakce

Předsilvestrovský zápas se povedl. Technology Florbal Mladá Boleslav v něm porazil Tatran Střešovice 5:3, na televizní předehrávku 18. kola Tipsport Superligy přišlo do Městské sportovní haly 685 fanoušků.

Před plnou halou Boleslav porazila Tatran 5:3
18.kolo, neděle 30. prosince 2018
5:3
(3:2, 2:1, 0:0)
 

Technology Florbal MB

Bauer - Krzyžanek, Zakonov, Jelínek, Höffer, Řehoř, Novák - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Gruber - Tom. Chroust, Tad. Chroust.

Tatran Střešovice

Rebro - Tlapák, Kreysa, Mühlfait, Sádlo, Slavík, Sládeček, Jakub Kolísko, Langer, Beneš, Pixa, Piták, Meliš, Vítovec, Gašparík, Švéda, Ullmann, Váňa.
 
Branky a nahrávky: 1. Natov (Curney), 5. Řehoř (Tom. Chroust), 14. Řehoř (Zakonov), 31. Natov (Curney), 38. Natov (Curney) - 9. Jakub Kolísko (Beneš), 13. Slavík (Kreysa), 21. Pixa (Tlapák). Rozhodčí: Both, Černín. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 685.

Reportáž

Mladá Boleslav odehrála poslední zápas před Pohárem mistrů a do Švédska poletí dobře naladěna. Porazila Střešovice, čímž si upevnila pozici na prvním místě Tipsport Superligy. Navíc to bylo ve skvělé atmosféře, v Městské sportovní hale zbylo jen pár volných míst na sezení a ochozy nad sektory byly plné.

Klub připravil bohatý doprovodný program, který začal dopoledním blokem přípravných zápasů elévů, mladších a starších žáků Mladé Boleslavi a České Lípy. Vyhlášení výsledků pak proběhlo o první přestávce superligového zápasu.

Diváci se mohli občerstvit v improvizovaném stánku v Městské sportovní hale.

A na hřišti? Tam vlétla ve velkém stylu Mladá Boleslav, první gól dal hned po buly ve třetí vteřině Natov, který později ve druhé třetině zkompletoval hattrick. Mezi jeho trefy se vklínily dva zásahy Řehoře, další velké šance Boleslav nevyužila.

Jedním z rozhodujících momentů byla boleslavská přesilovka při vyloučení Švédy za stavu 4:3. Nejprve Beneš neproměnil nařízené trestné střílení a vzápětí Natov přidal svůj třetí gól a zvyšoval na 5:3.

Ve středu 2. ledna Boleslav odlétá na Pohár mistrů. V Gävle odehraje semifinálový zápas o den později od 19 hodin proti švédským šampionům Storvretě.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek