Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Šestistovka Curneyho, návrat Novotného a výhra nad Brnem

11. ledna, Redakce

Mladá Boleslav se vrací z pátečního 19. kola Tipsport Superligy z Kuřimi s dobrými zprávami. Nad Brnem si připsala vítězství 10:4, do sestavy se vrátil kapitán Petr Novotný a metu 600 bodů v základní části nejvyšší soutěže pokořil Jiří Curney.

Šestistovka Curneyho, návrat Novotného a výhra nad Brnem
19.kolo, pátek 11. ledna
4:10
(1:3, 3:2, 0:5)
 

itelligence Bulldogs Brno

Bartek - Černovický, Mráz, Lorenc, Ulman, Grlický, Němec, Vojtíšek, Kadavý, Pešák, Galuszka, Koláčný, Marek, Michálek, J. Novotný, Konečný, Surkoš, Žák, Pešek.

Technology Florbal MB

Musil - Krzyžanek, Zakonov, Jelínek, Höffer, Novák, Řehoř - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Gruber - Tom. Chroust, Pluhař, Tad. Chroust - Novotný.
 
Branky a nahrávky: 11. Mráz (Němec), 28. Pešek (Kadavý), 28. Konečný (Grlický), 32. Grlický (Ulman) - 8. Natov (Curney), 17. Tom. Chroust (Pluhař), 20. Curney (Jelínek), 32. Curney (Jelínek), 36. Curney (Natov), 43. Tomašík (Jelínek), 49. Bína (Natov), 51. Tad. Chroust (Novák), 52. Novák (Krzyžanek), 59. Natov (Curney). Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 206.

Reportáž

Jiří Curney má historický primát české ligy. Nejen že je historicky neproduktivnějším hráčem základní části i nejlepším střelcem, teď jako první pokořil metu 600 bodů.

Povedlo se mu to druhým bodem utkání proti Brnu dvě vteřiny před koncem první třetiny, kdy proměnil přesilovku.

Curney nakonec zakončil zápas na pěti bodech a dál jasně vede produktivitu probíhajícího ročníku.

Mladá Boleslav rozhodla zápas v nově otevřené Sportovní hale v Kuřimi ve třetí třetině - to už byl na hřišti i kapitán Petr Novotný, který naskočil poprvé v sezoně.

Hosté postupně odskočili z 5:4 až na 10:4 a nemuseli se v závěru strachovat o vítězství.

Navíc je čeká důležitá neděle - zamíří do Prahy na Jižní Město, kde od 17 hodin budou čelit Chodovu.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek