Technology florbal Mladá Boleslav

Made in Bolka

Co znamená Made in Bolka? 

Vyrobeno v Boleslavi má ve světě punc kvality. A tuto kvalitu chce Technology Florbal Mladá Boleslav držet i ve florbalu, a to ve všech ohledech. V kvalitě A týmu, v kvalitě rozvoje mládeže, ale i směrem k našim fanouškům. Jsme rádi, že vás máme a že nám pomáháte šířit slávu Boleslavi ve světě. 

Proč Made in Bolka? 

Mladá Boleslav má florbal ráda. Místní florbalová komunita je jednou z největších v zemi. Hrdě se ke svému městu hlásíme a chceme k tomu strhnout také vás, fanoušky. 

Není to žádná krátkodobá kampaň. Je to náš dlouhodobý postoj, kterým popisuje naše zakořenění ve městě, ve kterém žijeme rádi. A týká se to nejen nás, rozených Boleslaváků, ale také hráčů, co k nám přišli odjinud. 

Často nám předhazují, že si do Boleslavi vodíme přespolní hráče. Méně je už vidět to, že si ti hráči k našemu městu získávají vztah, že se tu usazují a stávají se jeho součástí. Ať jsou naši hráči odkudkoliv, místní či třeba z Ostravy, tak všichni mají Boleslav v srdci a jsou tu rádi. A tak to má být. Všechny nás Boleslav ovlivnila a ovlivňuje. 

 

Všichni jsme Made in Bolka. Jak se s tím mohu identifikovat?

Jednoduše ukaž, že jsi na Boleslav pyšný. Pořiď si fanouškovské členství Made in Bolka, díky kterému dostaneš přímo do domu napěchovaný gymbag plný skvělých věcí. Najdeš v něm třeba permanentní vstupenku, novou klubovou šálu, gumový náramek a historicky první číslo klubového časopisu. Ale pozor, k dispozici je na tuto sezonu jen 100 těchto balíčků a budou rychle ubývat. 

Více o členství Made in Bolka

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner